Dynamiters Blansko – HC Štika Rosice

dynamiters-logo  3:2  stika_mala

Třetiny: 0:1, 2:1, 1:0

Branky:Zukal (Stejskal Petr, Antoňů); Jílek (Bílý); Kazda (Kuběna) – Ščerban (Hakl, Pospíšil); Krobauer

Vyloučení, využití, oslabení: –

Sestava Blansko: –

Sestava Rosice: Zavadil (Čížek), Hemala, Pospíšil, Máša, Řeřucha, Huml, Ščerban, T. Krejčí, Buhaj, Krobauer, Křen, Hakl, Novotný, Varholík, Dobšák, Staněk

Naši hráči odjížděli k zápasu do Blanska s cílem zlomit neuvěřitelně dlouhou sérii porážek.

V první třetině jsme měli mírnou převahu a do vedení jsme šli poté, co Milan Hakl zpoza branky nahrál Bedřichu Ščerbanovi a ten nezaváhal. V průběhu úvodní části hry se Štiky dostaly k dalším šancím, z nich největší byly samostatné nájezdy Milana Hakla a Tomáše Buhaje, ale ani z nich jeden neskončil v domácí síti. To jsme ještě netušili, jak nás budou tyto neproměněné šance  na konci zápasu mrzet.

Ve druhé třetině domácí tým v přesilové hře vyrovnal skóre a krátce nato šel do vedení. Naštěstí další samostatný nájezd rosických po ukázkovém blafáku Honzy Krobauera skončil brankou. Opět jsme měli herně navrch, avšak naše útoky končily místo střely v rohu kluziště.

V poslední části hry byla hra dlouho vyrovnaná až do okamžiku, kdy Jirka Staněk špatně vyhodil puk z rohu hřiště a „namazal“ soupeři, který nezaváhal. V závěru trenéři odvolali brankáře, ale dobře bránící domácí vítězství udrželi.

Na našem mužstvu leží stín série porážek o jednu branku a pokud naši útočníci nezlepší produktivitu střelby, bude naše trápení pokračovat i nadále. Musíme pevně věřit, že v sobotním domácím utkání se podaří černou sérii zastavit.

Jak komentuje zápas web soupeře si můžete přečíst zde.