Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

Hokej Uherský Ostroh – HC Štika Rosice

uhersky_ostroh_logo  4:2  stika_mala

Třetiny: 2:1, 1:0, 1:1

Branky: Šlapák (Heča, Stránský), Heča (Neuwirth), Kučera R. (Červínek, Beneš),  Neuwirth (Nevídal) – Hakl (Pospíšil), Buhaj (T. Krejčí)

Vyloučení, využití, oslabení: 

Sestava Uherský Ostroh: Valúch ( Šivel) – Nevídal, Zahradný, Heča, Kučera R., Červínek, Maršálek – Neuwirth, V. Galuška, Rauš – Mika, Stránský, Tóth – Šlapák, Ťok, Beneš

Sestava Rosice: Zavadil (Čížek), Hemala, Pospíšil, Huml, Řeřucha, Galatík, Buhaj, Krobauer, T. Krejčí, Novotný, Hakl, Křen, Majola, Král


Náš tým nastoupil do zápasu se třinácti hráči do pole (pět obránců, osm útočníků). Domácí hráči vlétli do utkání velice rychlým bruslením a náš tým měl s tímto herním pojetím velké problémy. Rozhodčí v prvních deseti minutách vyloučil dva naše hráče. Domácím se podařilo druhou přesilovku využít ke vstřelení úvodní branky zápasu. Ve druhé polovině úvodní části hry dostaly stejnou možnost Štiky, jenže nenapodobily soupeře, naopak domácím se podařilo při vlastním oslabení zvýšit na 2:0. Naštěstí krátce nato po krásné nahrávce Lukáše Pospíšila se bravurně uvolnil přes obránce Milan Hakl, rozpohyboval si brankáře a blafákem snížil na rozdíl jedné branky. Před pěknou diváckou kulisou se v první třetině odehrával na krajskou ligu velmi rychlý hokej.

Ve druhé části hry se hra vyrovnala a prvních pět minut jsme byli herně lepší. Dokonce se podařilo uniknout do nájezdu Richardu Majolovi, domácí faulovali a rozhodčí si troufnul odpískat trestné střílení. Bohužel Richard tváří v tvář domácímu golmanovi neuspěl. Následně si sudí uvědomil svoji chybu a poslal náš tým do tří. Domácí uspěli a zvýšili stav zápasu na 3:1. Naši hráči byli odhodláni stav utkání zvrátit. Obrovskou šanci měl Tomáš Buhaj, který přes ležícího domácího brankáře trefil tyčku. V průběhu prostřední části hry odstoupil ze hry Tomáš Galatík.,

V poslední třetině byla hra opět vyrovnaná, zejména v její první polovině. Ani jedno mužstvo se však brankově neprosadilo. Měli jsme sice několik nadějných přečíslení, ale nazakončovali jsme je střelbou. Naopak náš soupeř zvýšil náskok po objetí branky a zasunutí puku za záda Honzy Zavadila. Nám se podařilo korigovat až tři minuty před koncem po krásné střele Tomáše Buhaje, jenže to bylo vše i přes naši hru v šesti bez brankáře. Malá schopnost proměňovat šance nás ve vyrovnaném zápase stála bodový zisk.

Poslední zápas letošního roku nás čeká v sobotu 19. prosince. Od 17 hodin hostíme Minervu a pokusíme se zakončit rok vítězstvím.

Web soupeře hodnotí zápas takto: zde