HK Kroměříž – HC Štika Rosice

kromeriz_logo 8:0  stika_mala

Třetiny 3:0, 2:0, 3:0
Branky Marek Ditrich (Martin Gazda), Patrik Zavřel (Martin Stejskal, Martin Nedbal), Patrik Zavřel (Jiří Jergl), Patrik Zavřel (Petr Paksi, Martin Stejskal), Martin Nedbal (Martin Stejskal, Jiří Jergl), Martin Gazda, Milan Merta (Petr Osina), Jaroslav Jelínek (Petr Osina)
Vyloučení -:-
Využití -:-
Oslabení -:-
Sestava Kroměříž
Sestava Rosice Nos (Čížek) – Pospíšil, Hemala, Raška, Řeřucha, Černík, Galatík, Krejčí, Krobauer, Dobšák, Hakl, Křen, Kozel, Fábry, Majola, Polzer

Začátek utkání pro nás vyzněl velmi nešťastně, protože se při kontaktu s protihráčem zranil Robert Hemala a musel odejít na šití.  První branku vstřelili domácí hned na začátku zápasu přímo z buly a třetí branku si do vlastní sítě srazila po nedorozumění naše obrana. Nechytili jsme úvod zápasu – v první desetiminutovce padly všechny tři branky domácích. Ve druhé polovině úvodního dějství se hra opticky srovnala, ale na brankové příležitosti vedli domácí, kteří několikrát předvedli nacvičené situace a z nich se rekrutovaly šance.

Ve druhé třetině výborně bruslící domácí tým prokázal svoji zkušenost při přesilových hrách, ve kterých dvakrát skóroval a upravil brankový účet zápasu na rozdíl pěti branek.

Obraz hry se nezměnil ani v poslední části hry. Soupeř zatížil naše brankové konto dalšími třemi brankami a tak zpečetil svou výhru.

Na toto nepovedené utkání bude třeba velmi rychle zapomenout, protože v sobotu nás čeká dosavadní lídr soutěže – tým Velkého Meziříčí. Ale každý zápas je jiný, doufejme, že proti silnému soupeři předvedou Štiky solidní výkon a vybojují ligové body. Přijďte podpořit náš tým, před zaplněnými tribunami se našim hokejistům hraje lépe, pokud cítí podporu diváků.

Jak utkání hodnotí web soupeře si můžete přečíst zde.