mezirici

HC Štika Rosice – HHK Velké Meziříčí

stika_mala  0:6  mezirici

Třetiny 0:2, 0:2, 0:2
Branky Petr Vlašín (David Křenek), Michal Krča (Pavel Ambrož, Jan Bula), Jiří Roupec (Michal Vlašín, Viktor Burian), Martin Mašek (Michal Vlašín, Viktor Burian), Lukáš Dostál (Jan Bula), Kamil Šerý (Viktor Burian)
Vyloučení 5:7
Využití 0:0
Oslabení 0:1
Sestava Rosice Čížek, Galatík, Řeřucha, Pospíšil, Černík, Varholík, Polzer, Krobauer, Krejčí, Dobšák, Majola, Hakl, Fábry, Křen, Kozel
Sestava V. Meziříčí Juda, Štourač, Vlašín, Šerý, Ambrož, Kochánek, Kučera, Křenek, Dostál, Mašek, Krča, Pejchal, Bula, Roupec, Burian, Vlašín, Rozmarín

Dnešní zápas proti aktuálně druhému týmu naší soutěže proběhl jako rozpor herního projevu Štik a jejich střelecké produktivity. Nula na jejich kontě je již druhá za sebou a náš tým bez deseti sekund 140 minut nedal branku.

Celé utkání probíhalo jako herně vyrovnané, kdy na výkonu nebylo znát sedm příček tabulkového rozdílu. Hrál se pohledný hokej, plný nasazení a technických akcí na obou stranách. Bohužel jediný rozdíl byl v tom, že hosté své brankové příležitosti zvládli proměnit šestkrát, zatímco domácím se to nepovedlo ani jednou. Ne, že bychom si gólové příležitosti nedokázali vytvořit, ale pověstný kousek štěstíčka chyběl každému, kdo naše šance zakončoval. A velké množství šancí dokázal pochytat hostující brankář Juda. Soupeř se dokázal v každé třetině dvakrát brankově prosadit. Štiky bojovaly až do konce zápasu alespoň o čestný úspěch, ale nepodařilo se.

Příští týden zajíždějí naši hokejisté k zápasu do Boskovic proti Minervě. Ta je v tabulce o jednu příčku níže, než náš dnešní soupeř. Doufejme, že se střelecké štěstí přikloní k našemu celku a z Boskovic přivezeme dobrý výsledek.