Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

unicov 

HC Štika Rosice – HC Uničov

 stika_mala 4:6  unicov

 

Statistiky utkání

Třetiny 0:3, 2:0, 2:3
Branky Tomáš Novotný (Jan Krobauer, Robert Hemala), Lukáš Pospíšil (Milan Hakl) Tomáš Krejčí,  Josef Křen (Tomáš Novotný) – Petr Žajgla 2x, Lukáš  Dobrý, Ondřej Kavulič, Martin Hánl, Tomáš Sršeň
Vyloučení 3:9
Využití 0:1
Oslabení 0:0
Sestava Rosice  Nos (Čížek) – Hájek, Chmelický, Varholík, Hemala, Pospíšil, Dobšák, Krejčí, Krobauer, Hakl, Polzer, Křen, Novotný
Sestava Uničov  Axman, Řoutil, Kreisel, Provaz, Navrátil J., Navrátil L., Hánl, Kavulič, Sršeň, Vrána, Gerhát, Peč, Žajgla, Dobrý, Fekiač, Galuška


 

Informace o utkání

K dnešnímu utkání nastoupil náš tým oslaben velkou marodkou, díky které se neodehrál čtvrteční zápas v Uherském Ostrohu. Času na vyzdravení a regeneraci sil nebylo mnoho, takže naši hráči dnes nastoupili se značným sebezapřením, za což jim patří poděkování.

První třetinu jsme začali přesilovkou pět na tři, ale bylo vidět, že to dnes nebude ono. Domácí hráči se sice snažili, ale s postupujícím časem bylo zřejmé, že uničovští jsou hokejovější a mají více ze hry. V osmé minutě se také při přesilové hře ujali vedení a v závěru třetiny přidali v rozmezí necelé minuty a půl další dvě branky.Vzhledem k předvedené hře a výsledků to s domácími nadějemi nevypadalo vůbec dobře.

Od začátku prostřední části hry pokračoval obraz hry jako v třetině minulé. To trvalo až do poloviny zápasu. Pak Štiky vysunuly napadání, zvýšily důraz a obraz hry se začal měnit. Brankově se naši hráči v této třetině prosadili dvakrát, i když šancí bylo daleko více. To, co se v prvním dějství zdálo nereálné se začalo naplňovat, protože soupeř najednou nevěděl, co hrát a vyrovnání viselo ve vzduchu.

Po třiceti osmi vteřinách poslední třetiny bylo vyrovnáno a vidina bodů nabrala konkrétní podobu. Jenže to, co jsme v prostřední části hry soupeři nedovolili se  uničovským ve třetině třetí povedlo. Vstřelili tři branky, čímž dali výsledku utkání rozhodující podobu. Rosičtí už pouze minutu a půl před koncem korigovali na konečných 4:6.

To, že se nepodařilo utkání dotáhnout k bodovému zisku bylo zjevně zapříčiněno tím, že spousta hráčů hrála s nemocí. Síly v tomto stavu ubývají rychleji a na dobrý výsledek jich dnes prostě nestačilo.