SHK Hodonín „B“ – HC Štika Rosice

hodonín 5:4  stika_mala

Třetiny 1:2, 3:1, 1:1
Branky 19. Ling (Rákoczy), 27. Račický (Jurásek), 29. Štěpanovský M. (Výmola), 37. Tomi (Jurásek, Račický), 57. Talán (Kovalovský) – 11. Fábry (Polzer), 19. Krejčí, 33. Dobšák (Polzer), 41. Hemala (Krobauer).
Vyloučení 7:3
Využití 1:1
Oslabení 0:0
Sestava Hodonín Zollpriester (Luner) – Rákoczy, Talán, Crlík, Štěpanovský M., Výmola, Weber, Čech – Venclík, Ling, Kovalovský – Tomi (A), Jurásek (A), Račický – Novotný, Lindner, Koubek – Šála
Sestava Rosice Nos – Hájek, Řeřucha, Pospíšil, Hemala, Varholík, Galatík, Buhaj, Krejčí (A), Krobauer, Hakl, Novotný, Křen, Polzer, Fábry, Dobšák

K důležitému utkání vzhledem k tabulkovému postavení obou týmů v souvislosti s blížícím se play-off zavítaly Štiky do Hodonína na led „B“ týmu místních Drtičů. A hrál se pohledný hokej, jenže k bodům nakonec chybělo tři a půl minuty.

Úvodní třetina se rosickému týmu vyvedla, hlavně střelecky. Po prvních dvaceti minutách jsme totiž odcházeli do kabin s vedením o jednu branku. Ve druhé dvacetiminutovce však soupeř otočil vývoj utkání a po prostřední části vedli zase o gól domácí. V poslední třetině se Štikám podařilo vyrovnat, ale na body jsme nedosáhli, protože v době, kdy do konce zápasu chyběly tři a půl minuty hodonínští vstřelili rozhodující branku. Na srovnání stavu už nezbyly síly, hlavně psychické.

Štiky odehrály další utkání, ve kterém se i přes velmi dobrý výkon k bodům nedopracovaly. V sobotu hrajeme na domácím ledě proti lídrovi naší soutěže – týmu Kroměříže. Pokud bude naše hra stejně kvalitní, jako v tomto utkání, body i přes značný tabulkový rozdíl nejsou nemožné. Přijďte podpořit rosické hokejisty v boji o vyřazovací část soutěže. Teď to bude tým hodně potřebovat!