dynamiters-logo

HC Štika Rosice – Dynamiters Blansko

stika_mala 6:9  dynamiters-logo

Třetiny 1:3, 2:2, 3:4
Branky Tomáš Krejčí, Filip Sabol (David Jarolím, Tomáš Novotný), František Kazlepka (David Jarolím, Tomáš Novotný), David Jarolím (František Kazlepka), Jan Krobauer (Tomáš Buhaj), Igor Fábry – Michal Drenčko (Martin Hoferek, David Bílý), Miroslav Berka, Marek Antal (Michal Drenčko), Ivo Kuběna (David Bílý), Tomáš Jílek (Marek Pilát), Jaroslav Hanzlík (David Bílý, Jiří Vystrčil), Michal Drenčko (Jiří Vystrčil), David Bílý (Tomáš Jílek), Tomáš Jílek (Jaroslav Hanzlík)
Vyloučení 3:3
Využití 2:2
Oslabení 0:1
Sestava Rosice Čížek, Nos – Raška, Sabol, Pospíšil, Hemala, Dobiáš, Kazlepka, Jarolím, Buhaj, Krejčí, Krobauer, Hakl, Novotný, Křen, Dobšák, Fábry, Polzer, Chmelický
Sestava Blansko  Šenk, Vlach, Jakubec, Antoňů, Hanzlík, Němec, Hofírek, Kuběna, Bílý, Drenčko, Jílek, Berka, Pilát, Vyskočil, Grünwald, Antal

K poslednímu utkání sezóny zavítal na náš zimní stadion tým z Blanska, který se celou soutěž pohyboval ve stejné úrovni tabulkového umístění. Očekával se tudíž tvrdý boj a dobrý výsledek, jež měl odměnit hrstku věrných fanoušků, kteří pravidelně na zápasy Štik chodili, i když občas výkony nebyly bůhvíjaké.

Místo toho jsme však byli svědky velmi slabého výkonu domácích, jež byl korunován nelichotivým výsledkem po poslední siréně ročníku 2016/17. Za náš tým nastoupila řada juniorů, které měli rosičtí na střídavý start z okolních klubů. Ne, že by se nesnažili, ale soupeři herně tato sestava nestačila. Je velká škoda, že nenastoupily opory klubu, možná by byl výsledek přijatelnější, divák by možná odcházel spokojenější a v hlavě by si nesl do následující sezóny pozitivní myšlenku a naději v příští, možná úspěšnější ročník.

Play-off je bez naší účasti, i když k ní mnoho nechybělo. Pro klub z našeho města začíná hokejový klid dříve, než pro osmičku čtvrtfinalistů. Věřme ale, že budeme účastníkem krajské ligy i příští rok a že nám vyřazovací boje neuniknou.