Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

V loňském roce se mohli naši domácí fanoušci poprvé podívat na náš tým nejen ve světlých, ale také v tmavých dresech. I v letošním ročníku KLM zůstává stejné pravidlo v nasazování barvy dresů jako v minulé sezóně.  V první polovině soutěže (1-11 kolo) nastupuje domácí oddíl do utkání ve světlých dresech. Hosté v tmavých. Ve druhé polovině soutěže (12-22 kolo) nastupuje domácí oddíl do utkání ve tmavých dresech. Hosté ve světlých. V případě nutnosti je však povinností domácích změnit barvu dresů.

Také v případě nerozhodného výsledku platí v letošním roce stejné pravidlo jako loni. V případě nerozhodného výsledku následuje prodloužení pět minut 3:3 po přestávce bez úpravy ledu. Brankáři na prodloužení mění strany. Nepadne-li v prodloužení branka, následují samostatné nájezdy k rozhodnutí utkání (po třech na každé straně). Na samostatné nájezdy brankáři budou hájit stejné branky jako v prodloužení. Střelci nesmí být stejní. V případě nerozhodnutí výsledku po této sérii nájezdů pokračují nájezdy po jednom hráči v opačném pořadí. Zde se již střelci mohou opakovat.