HC Štika Rosice – HC Masaryk University

Vyloučení
Využití
Oslabení
Sestava Rosice: Huzlík – Antal, Mudrych, Černík, Neusser, Buhaj, Jarolím, Polzer, Hakl, Kůst, Paulík, Novotný, Jambor, Dobšák, Řeřucha
Sestava HC Masaryk

Všem týmům naší soutěže dnes začaly boje o ligové body, ale Štiky měly mít zápasovou pauzu způsobenou odhlášením „B“ týmu Hodonína. Proto si k poslední přípravě pozvaly universitní mužstvo HC Masaryk. Podle papírových předpokladů měl mít soupeř „navrch“, ale dvě třetiny jsme s ním dokázali držet výsledkové krok. Teprve v poslední třetině se brankostroj hostí rozjel naplno.

V úvodní části a část prostřední třetiny jsme byli hráčům hostí důstojným soupeřem. Ale od poloviny zápasu ale začala slavit úspěch větší herní vyspělost brněnského týmu a jen neuvěřitelné zákroky Marka Huzlíka v domácí svatyni ještě po čtyřiceti minutách dávaly naději na dobrý výsledek. Hned v úvodu poslední části hry se nám podařilo snížit, jenže to bylo z naší strany vše. Navíc se hosté začali brankově prosazovat, takže na konci zápasu byl rozdíl šesti branek v náš neprospěch.

I přes dnešní prohru lze přípravu hodnotit jako podařenou, úspěšnou. Jak se nám bude v bojích o body dařit ukáže až průběh sezóny. V našem týmu se objevili noví hráči, kteří v přípravných zápasech podali dobré výsledky, což je dobrým příslibem v boji o play-off, jež je naším jednoznačným cílem. Přijďte podpořit domácí hráče, každý hlas na tribuně bude potřeba!!!!