Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

 HK Kroměříž – HC Štika Rosice

kromeriz_logo 8:3 stika_mala

 

Statistiky utkání

Třetiny 2:1, 5:1, 1:1
Branky Milan Merta (Martin Vávra), Patrik Zavřel, Martin Gazda (Jiří Jergl, Lubomír Murín), Petr Vaněk (Martin Gazda, Jiří Jergl), Petr Lainka (Milan Merta), Patrik Zavřel (Petr Vaněk), Marek Ditrich (Roman Šťastný, Lubomír Murín), Roman Šťastný (Martin Gazda, Lubomír Murín) – Tomáš Buhaj, Lukáš Pospíšil, Tomáš Novotný
Vyloučení -:-
Využití -:-
Oslabení -:-
Sestava Kroměříž
Sestava Rosice Huzlík – Varholík, Pospíšil, Mudrych, Řeřucha,  – Jambor, Jarolím, Buhaj, Hakl, Křen, Paulík, Novotný, Majola, Kůst


 

Informace o utkání

K našemu prvnímu mistrovskému zápasu v letošní sezóně jsme odjeli do Kroměříže, která je v naší lize považována za nedobytnou tvrz domácích Horáků.

První branku našeho týmu vstřelil po samostatné akci na začátku utkáni Tomáš Buhaj. Domácí  byli naším vedením zaskočeni, přesto si udržovali mírnou převahu.. V čase 8:25 nařídil hlavní rozhodčí proti Štikám trestné střílení. Domácí hráč však trefil jen tyčku, stav se nezměnil. Všechny naše formace velmi dobře bruslily a navíc několika dobrými zákroky podržel rosickém Marek Huzlík. Když do konce třetiny chyběla jedna minuta, z nečekané pozice na modré vystřelil domácí útočník a trefil přesně růžek naší branky a srovnal stav zápasu. Před slušnou diváckou návštěvou se domácí tým okamžitě pustil do útočení a 17 vteřin před koncem třetiny za běžný faul obránce Pospíšila k překvapení všech nařídil rozhodčí druhé trestné střílení proti našemu mužstvu. Tuto šanci již kroměřížští využili a tak i přes bojovný výkon skončila první část hry poměrem 2:1. Po celou první část hry byl příjemným překvapením nově složený útok Jarolím – Buhaj – Jambor.

Hned v úvodu prostřední části hry byli vyloučeni dva naši hráči a soupeř přesilovku 5 na 3 stoprocentně zúročil. Tato skutečnost poznamenala průběh celé třetiny, kdy naši hokejisté se po obdržených brankách jen těžko vyrovnávali domácím hráčům.  Převaha našeho soupeře byla korunována brankami až do stavu 7:1. Teprve tři minuty před koncem se obránci Pospíšilovi podařilo zkorigovat výsledek prostředního dějství.

V poslední třetině se nám podařilo srovnat hru a inkasovali jsme stejně, jako náš soupeř, pouze jednou. Naším střelcem byl Tomáš Novotný. Podle předvedené hry je zřejmé, že náš dnešní soupeř bude patřit k favoritům soutěže.