Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

HC Uherské Hradiště – HC Štika Rosice

uherske_hradiste 11:3  stika_mala

 

Statistiky utkání

Třetiny 2:0, 5:1, 4:2
Branky  Buhaj, Křen, Dvořák
Vyloučení
Využití
Oslabení
Sestava Uh. Hradiště
Sestava Rosice Huzlík (Čížek) – Pospíšil, Černík, Řeřucha, Jambor, Kůst,  Antal, Buhaj, Krobauer, Hroudný, Hakl, Křen, Jarolím, Kazlepka, Dvořák, Polzer, Majola


 

Informace o utkání

K dnešnímu zápasu jsem zajížděli do Uherského Hradiště k utkání o „černého Petra“ naší ligy. Vzhledem k tomu, že se na nedalekém fotbalovém stadioně bude večer hrát zápas Slovácko – Plzeň, posunuli pořadatelé začátek na 16. hodinu.

Štiky vstoupily do zápasu velmi nešťastně – již po 21 vteřinách jsme vytvořili chyby které soupeř potrestal vedoucí brankou. Tento gólovlivnil náš výkon v první desetiminutovce. Bohužel dalšími chybami jsme umožnili soupeři zvýšit náskok na rozdíl dvou branek. Ve druhé polovině úvodní části hry jsem soupeře zatlačili, ale k brance nám nepomohly ani dvě přesilovky hrané po sobě. Jenže ani soupeř nevyužil početní převahy při vyloučení Davida Jarolíma a tak se v první třetině stav již neměnil.

Do druhé třetiny vstoupili naši hráči s odhodláním zvrátit vývoj zápasu a když Tomáš Buhaj snížil na 2:1, zdálo se, že naše snaha bude korunována úspěchem. Bohužel jsme v následujících minutách dostali v rychlém sledu dvě branky. Od této chvíle Štiky šly s výkonem dolů a začaly kupit chybu za chybou, což vedlo ke zvyšujícímu se počtu branek v naší síti. Bylo neuvěřitelné, jak naše mužstvo po vynikajícím výkonu ve Velkém Meziříčí a bojovné hře s Blanskem tento zápas bezkrevně a bez snahy odevzdává.

Do poslední třetiny, kdy už byl zápas rozhodnutý, vstoupila obě mužstva s vědomím této skutečnosti a poslední část hry se podle toho vyvíjela až do závěrečné sirény.

Tento zápas ukázal, že vypořádat se s generační výměnou hráčů, ke které v letošním roce došlo, nebude vůbec jednoduché. V týmu, který před pěti lety začal začal hrát za rosické Štiky, zůstali pouze tři hráči (Hakl, Křen, Čížek). Ke starším hráčům, kteří byli dnes na ledě je možno připočítat trio Pospíšil, Buhaj a Krobauer. Většinu našeho mužstva tvoří mladší hráči, kteří ještě v loňském roce hráli juniorské ligové soutěže a tito hráči na vlastní kůži poznávají obrovský rozdíl mezi mužským a mládežnickým hokejem. Pevně věříme, že trenérské duo Balabán – Hájek postaví tým na nohy tak, aby do druhé poloviny soutěže došlo ke zlepšení herních výsledků. Play-off ještě není zcela nedosažitelné, pokud dojde ve zbývajících utkáních ke zlepšení herního projevu. Do konce sezóny zbývá deset zápasů a doufejme, že si mladí hráči na soutěž zvyknou a týmu se bude dařit lépe.