Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

 HC Štika Rosice – HK Kroměříž

stika_mala 5:2 kromeriz_logo

 

Statistiky utkání

Třetiny 2:1, 3:1, 0:0
Branky  Hakl 4x, Hroudný
Vyloučení -:-
Využití -:-
Oslabení -:-
Sestava Rosice Huzlík, Čížek – Pospíšil, Černík, Antal, Varholík, Řeřucha, Hakl, Křen, Kůst, Buhaj, Krobauer, Jarolím, Kazlepka, Dvořák, Jambor
Sestava Kroměříž


 

Informace o utkání

Již před začátkem utkání bylo vidět, že tým z Kroměříže nastoupil s velkým sebevědomím a naopak na našich hráčích bylo znát, že mají v hlavách poslední zápas v Kroměříži, který se nám moc nepovedl.

Štiky však utkání zahájily velmi dobře – bruslily, důsledně bránily a skvěle se pohybovaly, čímž dokonale zaskočily soupeře. První branku vstřelil Milan Hakl, který tak zahájil svůj neskutečný střelecký koncert. Druhou banku našeho týmu vstřelil Daniel Hroudný, jenže hosté si svoji střeleckou chvilku vybrali 0,6 vteřiny před koncem a snížili brankou do šatny na rozdíl jednoho gólu.

Ve druhé třetině se prosadil Milan Hakl, který se trefil hned třikrát a docílil hattricku během jedné třetiny. Kroměřížští korigovali brankový vývoj utkání za stavu 4:1 pěknou střelou od modré čáry. Velkou smůlou pro náš tým bylo v této části zranění Tomáše Buhaje, který musel odstoupit ze zápasu.

Do poslední třetiny jsme nastoupili sice bez Tomáše Buhaje, ale s jasným cílem udržet vedení proti silnému soupeři. Důsledné pokrývání všech hráčů, vynikající výkon Marka Huzlíka, obětavost v letos nevídaná a troška štěstí byly atributy, které přinesly poprvé v letošní sezóně plný bodový zisk. Nepěknou kaňkou na utkání bylo zranění Pepy Křena čtyři vteřiny před koncem, když se dostával do úniku a byl soupeřem seknut zezadu. Po sportovní stránce musíme uznat, že soupeř v poslední části hry předvedl výborný hokej a bylo vidět, že jeho tabulkové postavení není náhodné.