Pro všechny hokejové kluby byl 31. leden 2018 posledním dnem k provedení možných změn v kádrech týmů. Totéž platí i pro náš tým. Letošní nepříliš výsledkově povedená sezóna se blíží ke konci a tak pro vedení a trenéry našeho týmu je v současné situaci únor 2018 už v podstatě období pro vyzkoušení dalších nových hráčů pro příští rok. V posledních dnech přestupního termínu do našeho mužstva přišli tři noví mladí hráči. Prvním z nich je obránce Bohdan Dobiáš (1997), kmenový hráč týmu HC Lvi Břeclav. Bohdan se vlastně vrací zpět k nám do týmu, neboť již v loňském roce zde odehrál pár utkání na střídavý start. Již v loňském roce jsme byli s výkony Bohdana Dobiáše spokojeni a vzhledem k nedostatku obránců je jeho příchod (jsme dohodnuti již i na příští sezónu) k nám velmi pozitivní. Druhým je útočník Patrik Šíma (1997), kmenový hráč týmu HC Motor České Budějovice, který začal letošní sezónu ve Velké Bíteši a dohodl se našimi trenéry, že letošní sezónu dohraje u nás. Třetím novým hráčem je útočník Adam Hamáček (1998), kmenový hráč týmu VSK Technika Brno, který k nám přišel dohrát sezónu z juniorského týmu HC Orli Znojmo, kde odehrál několik zápasů v juniorské EBEL lize. Naopak po dohodě s vedením HC Veverská Bitýška poslední měsíc letošní sezóny odehraje ve svém mateřském týmu náš současný kapitán Milan Hakl. Dle funkcionářů týmu HC Veverská Bitýška (v letošním roce tento klub hraje šestou nejvyšší hokejovou soutěž – okresní ligu Blanenska) je to jejich poslední hokejová sezóna, neboť v příštím roce již nepočítají z důvodu nedostatků hráčů s přihlášením klubu do žádné soutěže. Milan Hakl nadále zůstává našim hráčem a je s námi dohodnutý, že po této krátké pauze se na podzim vrátí zpět do našeho týmu.