dynamiters-logo

Využití
Oslabení
Sestava Blansko
Sestava Rosice Nos (Huzlík) – Pospíšil, Dobiáš, Dobšák, Černík, Hanáček, Antal, Jambor, Hroudný, Křen, Krobauer, Polzer, Kůst, Kazlepka, Jarolím, Šíma, Majola, Krejčí

Přestože se nám v letošní sezóně výsledkově nedaří, paradoxně mužstvo získává stále větší vnitřní soudržnost a k dnešnímu zápasu nastoupili i hráči, kteří týmu dlouhodobě chyběli. Velkou radost našim příznivcům udělal Tomáš Krejčí, který po dlouhé dlouhém zápasovém půstu způsobeném komplikovaným zraněním dnes nastoupil k mistrovskému utkání. Do sestavy se také vrátili Lukáš Pospíšil a Richard Majola.

První třetina herně odpovídala postavení hráčů v tabulce. Oboustranně bojovné utkání však bylo v prvním dějství plné individuálních a taktických chyb. Po vedoucí brance domácích jsme měli několikrát před domácí svatyní přečíslení, ale i přes velké množství střel se nám nepodařilo vsítit gól. Naopak, po našich chybách blanenští vstřelili další dvě branky (poslední několik vteřin před koncem třetiny při přesilové hře). Bohužel v této části hry musel po střetu s domácím útočníkem odstoupit Bohdan Dobiáš.

Od prostřední části hry zraněného Bohdana Dobiáše v obraně nahradil Tomáš Krejčí. V této dvacetiminutovce padla jen jedna branka, a to do domácí sítě. Zasloužil se o ni Tomáš Krejčí, který vybojoval puk, předal jej Patriku Šímovi a ten se nemýlil. Měli jsme mírnou převahu a vypadalo to, že na další branky v blanenské brance nebudeme dlouho čekat. Jenže nás zradilo proměňování šancí, takže Patrikův úspěch byl jedinou trefou v této třetině.

V poslední třetině naši hráči zvýšili počet střel na branku, jenže branku se Štikám vstřelit nepodařilo, na rozdíl od našeho soupeře, kterému byl v této činnosti úspěšnější. Kladem utkání bylo to, že jsme odehráli zápas se třemi kompletními pětkami, podobně jako domácí tým. A bylo to znát na herním projevu v průběhu celého zápasu. Doufejme, že se početní stavy v našem týmu již udrží a budeme moci stavět na širší hráčské základně bez zranění.