V pátek 20. dubna 2018 se zámku v Rosicích uskutečnilo společenské setkání sportovců z Rosic, které nahradilo letošní chybějící ples sportovců. Tato akce byla mimořádně zdařilá, na účasti téměř celého zastupitelstva města Rosic bylo vidět, jak významné společenské postavení má ve městě sport. Při této příležitosti předal pan starosta Světlík mimořádné ocenění našemu trenérovi panu Vítězslavu Hájkovi za dlouholetou práci pro rosický hokej. Krásná skleněná pamětní plaketa (čestné uznání si můžete prohlédnout zde), kterou pan Hájek obdržel, je oceněním jeho mnohaleté trenérské práce v zaniklém hokejovém klubu HCM Slovan Rosice, kde trénoval téměř všechny mládežnické kategorie. Mnoho roků jako trenér žáků, dorostenců a juniorů následně tento trenér působil také v brněnských hokejových klubech. Za reprezentaci města Rosice obdržel následně na této akci také ocenění náš kapitán Milan Hakl, který od obnovení našeho hokejového klubu v Rosicích, v dobách dobrých i zlých, byl velkou oporou pro naše trenéry při vedení týmu. Milan dostal za toto období velké množství nabídek do jiných hokejových klubů, ale jeho vztah k rosickému hokeji je příkladný a toto ocenění (můžete si jej prohlédnout zde) si opravdu právem zaslouží. Oběma oceněným jménem hokejového klubu k ocenění gratulujeme.