Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní fineance

ČSOB - osobní fineance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

Od obnovení rosického ligového hokeje velkou část naše týmu tvořili (a nadále tvoří) studenti brněnských vysokých škol.  Před začátkem letošní sezóny obdržel náš tým nabídku od předsedy univerzitního klubu CAVALIERS Brno pana Jochmana (dnes již mimo jiné platný hráč našeho klubu) nabídku na společný postup pro spolupráci. Vzhledem k tomu, že velká část našich hráčů již před touto nabídkou byla hráčem obou klubů, tento záměr jsme po konzultaci ve vedení našeho klubu odsouhlasili. Zatím tato spolupráce vypadá velmi dobře, neboť plně obsazený počet hráčů na trénincích se projevil okamžitě na růstu kvality tréninkových jednotek. Hlavní trenéři našeho klubu pánové Balabán a Hájek tak nyní mají nového asistenta, kterým je hlavní kouč univerzitního týmu. Není to nikdo jiný, než náš bývalý hráč Ladislav Šoukal. Velkou výhodou této spolupráce je ta skutečnost, že studující hokejisté, kteří hrají za oba dva kluby, tak mají možnost odehrát v letošní hokejové sezóně 40 – 60 zápasů (část v KLM, část v kvalitní evropské univerzitní soutěži). Hráči CAVALIERS tak mají možnost společného trénování a vhodně doplňují soupisku našeho klubu. A naopak – mladí hráči, kteří přišli letos do našeho ligového týmu, mají ihned možnost se zároveň zapojit do aktivit univerzitního hokejového klubu. Víme, že mohou nastat čas od času kolize mezi zájmy univerzitního klubu a našeho ligového klubu. Jsme však přesvědčeni, že hokejisté, kteří studují vysokou školu a naši vynikající trenéři vždy najdou řešení a tato spolupráce bude ku prospěchu obou klubů. Vzhledem k tomu, že nyní považujeme univerzitní hokejový klub za nedílnou součást rosického hokeje, přidali jsme odkaz na internetové stránky tohoto klubu na naše webové stránky. Našim cílem je dosáhnout takové situace, kdy budeme mít nejen společné hráče, ale i společné (dobré!) výsledky a spokojené fanoušky. Pracujeme na tom, aby v kádru našich klubů bylo minimálně 25 hráčů (vzhledem k velké porci zápasů je to nezbytnost), přičemž minimálně 15 hráčů aby bylo začleněno do obou klubů. Takže pojďme (Štiky a Kavalíři) do toho! Ať se daří!