HC Štika Rosice – HC Brumov-Bylnice

Využití: 1:1
Oslabení: 0:0
Sestava Rosice:
 Huzlík, Čížek – Dobiáš, Rafaj, Antal, Lučivňák, Vojáček, Dobšák, Kůst, Polzer, Jarolím, Jochman, Svatuška, Hanáček, Kousal, Stupka
Sestava Brumov:

Ani ve druhém mistrovském utkání jsme body nezískali.

K prvnímu domácímu zápasu se bohužel tým Štik musel obejít bez osmi hráčů, z nichž řada nese přídomek klíčoví. Někteří se trenérům omluvili z pracovních důvodů, další z důvodů osobních.

První třetina a nakonec i celý zápas se hrál útočný hokej. Který z týmů byl lepší, nelze jednoznačně říci, protože své okamžiky měli v zápase oba soupeři. Celkově lze konstatovat, že náš soupeř podal zkušenější výkon a více mu přálo střelecké štěstí. To se od domácích téměř po celý zápas odvracelo. I přes dobrý herní projev lze spatřovat neúspěch v této oblasti.

Jako první se do střelecké listiny zapsali hosté, a to v šesté minutě úvodní části hry z přesilové hry. Do konce třetiny se brumovští trefili ještě jednou, v minutě sedmnácté. Druhá část skončila remízově bez branek. Výsledek tohoto dějství kopíroval i výkon obou soupeřů. Do poslední části hry nastoupily Štiky se snahou o změnu vývoje utkání. Naděje na výsledkový obrat trvala až do čtrnácté minuty, kdy nám soupeř vsítil třetí branku. Rosický tým se nepoložil, ale na zvrat v utkání již bylo pozdě. Tak se podařilo alespoň korigovat při přesilové hře z hole Dana Polzera.

V utkání rozhodla slabší střelecká potence domácích a absence hráčů. Další utkání hrajeme již v pátek, a to na ledě břeclavských Lvů. Doufejme, že herně nepolevíme a přidá se i kousek střeleckého štěstí.