Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

Lvi Břeclav – HC Štika Rosice 

7:6  stika_mala

 

Statistiky utkání

Třetiny: 3:2, 4:2 0:2
Branky:  Jochman 2x, P. Pospíšil, Krejčí, Polzer,
Vyloučení: -:-
Využití: -:-
Oslabení: -:-
Sestava Břeclav:
Sestava Rosice:
Huzlík, Čížek (26. min) – Rafaj, Antal, Vojáček, Lučivňák, Dobšák, Dobiáš, P. Pospíšil, Krejčí, Jochman, Svatuška, Stupka, Polzer, Hanáček, Kůst, Jarolím


 

Informace o utkání

V Břeclavi jsme sahali po bodu.

Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, hned v úvodních minutách vstřelil branku Daniel Jochman. Bohužel jsme v kvalitním výkonu nepokračovali a po chybách v obraně otočila Břeclav vývoj zápasu a šla do vedení 3:1. V poslední minutě prvního dějství se však znovu prosadil Dan Jochman a snížil na rozdíl jediné branky.

Během přestávky zaznívalo z naší kabiny hřímání trenérů, kteří dobře věděli, že pokud budeme hrát zodpovědně a disciplinovaně, budeme na domácí stačit. Štiky si slova trenérů vzaly k srdci, alespoň dočasně, a náš nejlepší útok Jochman – P. Pospíšil – Krejčí zamotal soupeři hlavu. Poslední jmenovaný vyrovnal stav zápasu. Jenže se opakovala situace z první třetiny a po našich chybách šel soupeř postupně do tříbrankového vedení. Na hru naší obrany reagoval brankář Huzlík tím, že se nechal ve 26. minutě vystřídat. Rosičtí ale zbraně nesložili a Pavel Pospíšil znovu snížil stav zápasu na rozdíl dvou branek. Jen škola, že se k dobré hře prvního útoku nepřidaly i další řady. V poslední sekundě prostřední třetiny protlačil soupeř puk za záda brankáře Čižka. O tom, zda to bylo ještě v hrací době nebo po jejím vypršení se dlouho diskutovalo. Nakonec hlavní rozhodčí po konzultaci s čárovými branku uznal.

Do poslední třetiny nastoupil náš tým se snahou udělat něco s výsledkem. A dařilo se. Po pěkné kombinaci snížil Dan Polzer. Od tohoto okamžiku následovala krásná hokejová bitva. S přibývajícím časem měl náš tým stále více ze hry. Dvě minuty před koncem jsme odvolali brankáře a podařilo se snížit na rozdíl jediné branky. Dvacet vteřin před závěrečnou sirénou měl vyrovnání na holi Matěj Stupka, ale těsně minul domácí svatyni.

Škoda, že nám v Břeclavi utekl začátek zápasu, neboť bod jsme si za výkon, zejména v poslední třetině, zasloužili. Reparát nás čeká v neděli proti nováčkovi soutěže – týmu Březiny. Za ně nastupuje několik hráčů, kteří v minulých letech hájili barvy Štik.

Bylo by dobré se zastavit u osoby Pavla Pospíšila. Ten utrpěl v utkání s Uherským Ostrohem těžké zranění, ale otřepal se a po jednozápasovém výpadku dnes nastoupil a jeho výkon byl příkladný.