V letošním roce máme spoustu nových hráčů. Budeme je našim fanouškům (stejně jako v minulých letech) postupně představovat.  Jedním z nich je obránce ing. Filip Vojáček (1994), který celý svůj mládežnický hokejový život má spojený s brněnskou Kometou. Za žáky hrál na  Úvoze, následně v letech 2009 – 2015 hrál extraligu mladšího dorostu, staršího dorostu a juniorskou extraligovou soutěž – vše výhradně za brněnskou Kometu. Krátce nakoukl také do 2. celostátní ligy, v 19 zápasech nastoupil za HC Lvi Břeclav (sezóna 2014 – 2015).  Studium na VUT (fakulta podnikatelská, obor management a ekonomie) ukončil v červnu 2018. Ještě v loňském roce také hrál za universitní hokejový klub CAVALIERS Brno. V loňské sezóně hrál naší KLM za Velkou Bíteš. Filip je nadále nejen kmenovým hráčem brněnské Komety, ale v současné době také pracuje v oddělení marketingu a obchodu v extraligové Kometě a navíc je také asistentem trenéra ve 4. třídě v tomto nejúspěšnějším hokejovém klubu České republiky. Je velká škoda, že pro své pracovní zaneprázdnění se nemůže zúčastnit všech zápasů našeho klubu, protože v zápasech, ve kterých nastoupil, byl vždy velkou oporou zadních řad.