Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní fineance

ČSOB - osobní fineance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

Další obránce, který se jako nová tvář objevil v letošní sezóně v našem hokejovém klubu, je junior Tomáš Rafaj (1999). V současné době je u nás na střídavý start (hostování) z juniorského týmu HC Warrior Brno, kde je kmenovým hráčem. Tomáš je vzhledem ke svému věku velmi milým překvapením, neboť i přes svůj věk se stal výraznou oporou obrany našeho týmu. Tak, jak velká většina našich hráčů, je ještě studentem, navštěvuje střední školu sportovního managmentu. Jako žák, dorostenec a junior působil výhradně v brněnských hokejových týmech Kometa a Warrior. Tomáš kromě hokeje pěstuje i jiné sportovní aktivity, zejména již několik roků má rád horolezectví, cizí mu také není cyklistika. Vzhledem ke spolupráci našeho hokejového klubu s univerzitním hokejovým klubem CAVALIERS Brno odehraje letos také několik zápasů v univerzitní soutěži. Držíme Tomášovi palečky a pevně věříme, že bude oporou našeho týmu na více sezón.