Sestava Rosice:
 Vrba – Rafaj, Antal, Úlehla, Lučivňák, Kazlepka, Krejčí, Krobauer, Polzer, Jarolím, Kůst, Dobšák, Dobiáš

Informace o utkání

Boskovice – Rosice

K dnešnímu zápasu na led favorizovaných Boskovic jsme zajížděli pouze se dvanácti hráči uhrát čestný výsledek. Důvodem malého počtu hokejistů Štik je vysoká marodka.

V první třetině jsme se domácím vyrovnali ve hře i bruslení. Bohužel velký rozdíl byl ve střelecké potenci. Zatímco domácí dávali branky zkušeně a rutinérsky (dokonce jednu branku dosáhli ve vlastním oslabení), naše dlouhodobá střelecká nemohoucnost pokračovala i v tomto zápase. Výsledkem této skutečnosti po první části hry bylo krutých 4:0 pro Minervu.

Do prostřední čísti hry nastoupilo naše mužstvo jako polité živou vodou. Začali jsme hrát disciplinovaněji, odpovědněji a agresivněji. Výsledkem byla povedená třetina, při níž si soupeř v závěru třetiny musel vzít dokonce oddechový čas, aby naši dominantní hře dokázali dále čelit. V průběhu tohoto dějství jsme zvýšili střeleckou aktivitu – na soupeřovu branku jsme vyslali sedmnáct projektilů, z nich se dva ujaly. Šťastnými střelci byli Roman Lučivňáka a Franta Kazlepka.

V poslední třetině nám soupeř odskočil znovu na rozdíl čtyř branek. Na zvrat již našim hokejistům nezbyly síly, podařilo s pouze korigovat z hole Filipa Kůsta.

Utkání se odehrálo v klidné atmosféře. Diváci viděli slušný hokej, byli jsme domácímu favoritovi důstojným soupeřem.