Čížek, Mravik – Lučivňák, Úlehla, Dobiáš, Malý F., Kousal, Dobšák, Polzer, Krejčí, Vlašín, Svatuška, Kůst, Malý J., Pavel, Strakoš,
Sestava Břeclav:

Informace o utkání

Břeclav nám v odvetě vrátila vše i s úroky

K odvetě do Břeclavi dnes jel tým Štik s poněkud pozměněnou sestavou oproti zápasu před týdnem, protože trenéři chtěli vidět všechny naše potenciální hráče.

Do zápasu lépe vstoupili domácí, kteří se ujali vedení. Naši hokejisté srovnali při vlastním oslabení, kdy se v brejku prosadil Adam Strakoš, pro kterého to byla první branka v dresu Rosic. Hra byla vyrovnaná, ale domácí projevili více důrazu před naší brankou a dokázali další dvě ze svých sedmnácti střel dorazit za záda našeho strážce svatyně, takže první třetina přinesla stav 3:1 ve prospěch Lvů.

Do druhé části hry jsme vstoupili dobře – z hole Tomáše Úlehla jsme snížili na rozdíl jediné branky. Jenže následná vyloučení, která nás provázela téměř celou třetinu stála náš celek hodně sil a toho soupeř dokázal využít k opětovnému zvýšení náskoku.

V posledním dějství už bylo o výsledku rozhodnuto, došlo jen ke kosmetické úpravě. Za Štiky se trefili Tomáš Krejčí a Dan Polzer.

V přípravě každý ze soupeřů vyhrál svůj domácí zápas. Příští týden již začíná soutěž a doufejme, že začátek zvládneme lépe, než dnešní utkání.