TJ SOKOL Březina–HC Štika Rosice

Využití: -:-
Oslabení: -:-
Sestava Březina:  –
Sestava Rosice:  Čížek – Pospíšil, Úlehla, Kučera, Dobiáš, Šujan, Krobauer, Krejčí, Kožár, Svatuška, Malý, Říčka, Kůst, Vlašín, Svatuška

V Březině jsme na body nedosáhli.

První utkání na ledě soupeře jsme dnes sehráli v Březině. K utkání jsme odjeli se čtrnácti hráči.

V první třetině se hrál vyrovnaný hokej, lépe však začali domácí, kteří vstřelil dvě branky. Snížení přišlo z hole Lukáše Pospíšila, jenže soupeř v poslední minutě první části znovu zvýšil svůj náskok na rozdíl dvou branek.

V prostřední části hry se dále odehrával bojovný a rychlý hokej. Domácí se snažili utkání rozhodnout, k čemuž měli v průběhu třetiny k dispozici čtyři přesilové hry. Nepodařilo se jim však uspět ani v jediné na rozdíl od Štik, kteří výhodu početní převahy využili ke snížení. Utkání tak po druhé třetině bylo stále otevřené. Za zmínku stojí výkon juniorů z Techniky Tomáše Čoupka a Filipa Šujana, kteří se při své premiéře mezi muži rozhodně neztratili.

Poslední část hry začali lépe domácí, kteří využili přesilovou hru. Následovala další branka v naší síti po chybě obrany a naše šance na bodový zisk se výrazně zmenšily. Podařilo se nám sice tři minuty před koncem snížit z přesilovky, ale následná hra bez brankáře se skórem nepohla.

Domácí dnes hráli na čtyři útoky, o to více chyběli někteří naši hráči , na jejich hře by měl klub stavět. Pokud bychom do Březiny přijeli v optimální sestavě, zřejmě bychom nějaký ten bodík získali. I tak ale tým zaslouží za předvedený výkon pochvalu za bojovnost, se kterou měl náš soupeř problémy.