Oslabení:  1:1
Sestava Rosice:  Holub, Skoupý – Gonos, Úlehla, Kučera, Antal, Dobiáš, Rafaj, Kubica, Vaverka, Svatuška, Vlašín, Kožár, Kůst, Kazlepka, Malý Čtvrtníček, Švarcberger

Informace o utkání

Ve Velké Bíteši jsme neuspěli, body zůstávají na Vysočině

Od zápasu ve Velké Bíteši očekával tým Štik nápravu reputace po nepodařeném utkání doma s Hradištěm. Bohužel se tak nestalo, příčinu je možno spatřovat v absenci klíčových hráčů Rosic.

V první třetině nás soupeř brzy zatlačil do defenzivy a hned ve druhé minutě šel do vedení. Ale celou první třetinu se nedokázal více brankově prosadit. Naopak Štiky v polovině první při vlastním oslabení vyrovnaly a až do konce prvního dějství se statečně bránily.

Prostřední částí však bítěšští rozhodli celé utkání. V sedmé minutě jsme prohrávali o tři branky a v poslední minutě to bylo již 5:1. Rosicím se skórovat nepodařilo.

V poslední třetině si již soupeř pohlídal zkušeným výkonem vítězství. Sice se nám podařilo snížit, ale soupeř také vstřelil branku a dohrálo se bez dramatu.

V utkání nevalné kvality náš dnešní soupeř potvrdil vzrůstající formu a s přehledem si pohlídal body ze zápasu. Nestačili jsme herně, Spartak byl prostě lepší. Jejich vítězství je zcela zasloužené.