Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

Letošní hokejový ročník KLM zůstane nedohrán (obdobně jako i jiné hokejové soutěže), neboť do průběhu play-off zasáhla vyšší moc. KVV ČSLH na základě výsledků v základní části za celkového vítěze prohlásil vítěze dlouhodobé základní části, tedy tým HHK Velké Meziříčí. Náš hokejový klub se připojuje ke gratulaci k tomuto vítězství, neboť v průběhu letošního ročníku byl tento tým opravdu nejkvalitnější a toto ocenění si zaslouží. Vyhlášení tohoto mužstva za celkového vítěze je spravedlivé a je to určitě lepší než skončit soutěž (jako například extraliga ledního hokeje) bez celkového vítěze.

Krátké ohlédnutí uděláme také za působením našeho hokejového klubu v letošním ročníku KLM. A náš pohled je trošku rozporuplný. Letošní kádr měl rozhodně na lepší umístění, bohužel od prosince se nám výsledkově nedařilo a tak celkový výsledek je rozhodně horší než byla kvalita našeho hokejového kádru. Do celé sezóny zasáhlo celkem 40 hráčů (!), což bylo asi nejvíce ze všech týmů letošního ročníku KLM (4 brankáři, 14 obránců a 22 útočníků). Až na dvě výjimky jsme odehráli všechny zápasy letošního ročníku prakticky na 3 kompletní útoky. Bohužel se v průběhu sezóny nepodařilo zcela skloubit skutečnost, že velká část našeho kádru (celkem 14 hráčů v průběhu celé sezóny) hrála v univerzitní hokejové lize  ve dvou brněnských vysokoškolských klubech (CAVALIERS VUT Brno a Masarykova Univerzita Brno) a také velká část našeho kádru hrála souběžně juniorskou ligu za brněnskou Techniku (10 hráčů). Navíc jeden hráč měl střídavé starty do druhé nejvyšší hokejové soutěže (HC Moravské Budějovice). Zbývajících 16 hráčů hrálo pouze v našem hokejovém klubu, někteří z nich však jenom po část sezóny, neboť buďto ukončili svoji hokejovou kariéru anebo přestoupili (3 hráči) v průběhu sezóny do jiného hokejového klubu. Naši trenéři – pan Jiří Rech na pozici hlavního trenéra, i asistenti hlavního trenéra pánové Zdeněk Balabán a Vítězslav Hájek odvedli v týmu dobrou práci, avšak nebylo pro ně jednoduché skloubit v týmu tři různorodé skupiny a přesvědčit mužstvo, aby táhlo za jeden rosický provaz. Nebyli jsme sami v této situaci, neboť juniory a hráče hrající univerzitní ligu měla letos většina hokejových klubů naší KLM, neboť hráči KLM tvoří z velké části základ výše uvedených hokejových univerzitních klubů. Náš klub musí veřejně poděkovat panu Pavlu Kubicovi – předsedovi VSK Technika Brno. Při vyjednávání podmínek spolupráce našeho klubu a uvedeného juniorského klubu byl vždy nekompromisní a hájil zájmy svého klubu, ale k čemu se zavázal vždy splnil, což v hokejovém prostředí není bohužel vždy obvyklý způsob spolupráce. Náš hokejový klub by v této spolupráci rád pokračoval i v příští ligové sezóně.