Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

HC Uherský Brod – HC Štika Rosice 

uhersky_brod   2:1   stika_mala

(po samostatných nájezdech)

Třetiny: 0:1, 1:0, 0:0

Branky: Doležálek, Pšeja rozhodující samostatný nájezd – Varholík

Vyloučení, využití, oslabení: 5:4, 0:0, 0:0

Sestava Uherský Brod: Málek (Chovanec D.) – Surý “C“, Woska – Pšeja, Bednařík – Peterka, Shejbal – Doležálek, Holík, Nesrsta – Okénka, Gergela, Ondra – Chovanec O., Hladiš, Šiller “A“ – Bumbál, Pavlůsek. Trenér: R. Uhříček

Sestava Rosice: Nos, Pospíšil, Hemala, Máša, Řeřucha, Hakl, Křen, J. Krejčí, Novotný, Vyhnalík, Varholík


Letošní sezóna pro nás začíná velice těžce, protože k dnešnímu zápasu z důvodu  zranění nebo pracovního zaneprázdnění nemohlo odcestovat velké množství našich hráčů. Před zápasem jsme zvažovali, zda z tohoto důvodu zápas neodvoláme, ale nakonec jsme do Uherského Brodu odcestovali s jedním brankářem a deseti hráči do pole.

V začátku utkání jsme však v plné síle hrající domácí hokejisty přehrávali a vypracovali jsme si několik příležitostí. Po několika neproměněných šancích vybojoval v rohu puk Jirka Vyhnalík, přihrál jej popradskému odchovanci Patriku Varholíkovi a ten po jeho přihrávce otevřel gólový účet zápasu. Zbytek  třetiny se odehrával ve vysokém tempu a několika skvělými zákroky se prezentoval brankář Nos.

Na začátku druhé třetiny rozhodčí vyloučil tři naše hráče, přičemž domácí hráli dlouhou dobu přesilovku 5 na 3. Po skončení této početní výhody naše mužstvo unavené dlouhým bráněním inkasovalo vyrovnávací branku. 

Ve třetí části hry jsme se konečně dostali k přesilovým hrám i my. Ale s blížícím se koncem zápasu bylo čím dál patrnější, že v zápase mnoho branek nepadne. Posledních deset minut se Štiky stáhly a netlačily se do útočení, aby udržely remízový stav do konce řádné hrací doby. To se jim také po taktickém výkonu podařilo a utkání dospělo do samostatných nájezdů. V nich byl úspěšný pouze domácí hráč ve čtvrté sérii (za rosické jeli Hakl, J. Krejčí, Křen a Hemala). 

Utkání mělo vzhledem k začátku sezóny velmi dobré tempo a tak se mohou naši fanoušci příští týden těšit na první ligový zápas doma.