Spartak Velká Bíteš – HC Štika Rosice

bites  5:1  stika_mala

Třetiny: 1:0, 2:1, 2:0

Branky: Matěj Šidák (Lukáš Petrčka), Marcel Štěpánek (Pavel Buďa), Jakub Touška (Marek Touška), Marcel Štěpánek (Matěj Šidák), Pavel Pospíšil (Dominik Trnka) – Josef Křen (Milan Hakl)

Vyloučení, využití, oslabení: 9:8, 0:0, 0:0

Sestava Velká Bíteš: Alexa, Bartošek, Žalud, Babic, Čuňočka, Šidák, T. Rozmahel, Z. Rozmahel, Vojáček, Štěpánek, Petrčka, Jochman, Buďa, Grmela, M. Touška, J. Touška, Pospíšil, Trnka

Sestava Rosice: Zavadil (Čížek), Máša, Varholík, Hemala, Pospíšil, Huml, Vyhnalík, Krobauer, J. Krejčí, T. Krejčí, Král, Hakl, Novotný, Křen, Hájek, Drenčko, Majola

V dnešním zápase ve Velké Bíteši  se rosickým Štikám nepodařilo dosáhnout na body. V zápase sice byli domácím zdatným soupeřem, ale úspěch slavila zkušenost domácích hráčů, kteří se dokázali prosadit proti našemu týmu v důležitých momentech.

V první třetině jsme přestáli pětiminutovou přesilovku domácích, ale v 15. minutě po závaru před naší branou se domácím poprvé podařilo dostat puk do naší svatyně. Na tuto branku jsme v úvodu druhé části hry dokázali odpovědět z hole Matouše krále, který proměnil opakovanou přihrávku našeho kapitána Milana Hakla z rohu hrací plochy před branku domácích.jenže pak jsme v rozmezí 23 vteřin dostali dvě branky a naše hra se rozpadla. Zkušený domácí tým již nepustil otěže zápasu a zatížil náš brankový účet ještě dvěma góly v poslední části hry.

V dalším zápase nás čeká na domácím kluzišti Blansko, které se po loňských výsledcích zatím hledá. Hraje se v sobotu 17.10. a začátek zápasu je v 17:00 hodin.