Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

dynamiters-logo

HC Štika Rosice – Dynamiters Blansko

stika_mala  6:1  dynamiters-logo

Třetiny: 1:0, 2:0, 3:1

Branky:Matouš Král, Tomáš Novotný (Lukáš Pospíšil), Ladislav Šoukal (Tomáš Krejčí), Josef Křen (Tomáš Novotný, Milan Hakl), Tomáš Buhaj, Josef Křen (Milan Hakl, Lukáš Pospíšil) – David Jakubec (Petr Bažant, Petr Stejskal)

Vyloučení, využití, oslabení: 4:3, 1:0. 0:0

Sestava Rosice: Zavadil (Čížek), Máša, Varholík, Hemala, Pospíšil, Huml, Vyhnalík, Hájek, Šoukal, Buhaj, J. Krejčí, T. Krejčí, Hakl, Novotný, Křen, Král, Drenčko, Majola, Dobšák, Černík

Sestava Blansko: Vlach, Šenk, Stejskal, Antoňů, Z. Němec, P. Němec, Sedláček, Jakubec, Stejskal, Kocman, Bažant, Kazda, Grünwald, Jílek, Kuběna, Antal


Podle tabulkového postavení byl favoritem dnešního zápasu tým rosických Štik. Úvod zápasu však nevypadal podle této prognózy. Blanenští se do zápasu vrhli a nedbali svého posledního místa v naší soutěži. Našim hokejistům se nedařilo tak, jak jsme byli zvyklí z minulých zápasů a to byla voda na mlýn hostí. Tento obraz hry vydržel téměř celou první třetinu. Naštěstí se hosté neujali vedení, když ve 4. minutě brankář Zavadil neudržel puk a ten se dostal za jeho záda, nikoli však za brankovou čáru. Pokud by rozhodčí branku uznal, možná se zápas vyvíjel jinak, než konečný výsledek napovídá. Když už se zdálo, že se půjde do kabin za bezbrankového stavu, se prosadil Matouš Král.

Obraz hry ve druhé třetině se změnil v náš prospěch. Nicméně Blansko bylo stále nebezpečným soupeřem a brankář Zavadil musel vytáhnout řadu dobrých zákroků, aby soupeř neskóroval. S postupem času se náš tým prosazoval stále častěji a výsledkem byly dvě rychlé branky v rozmezí 37 vteřin na konci druhé části hry. Šťastnými střelci byli Tomáš Novotný a Ladislav Šoukal.

Ve třetí třetině jsme již byli na koni, a to výsledkově i herně. Hned v úvodu posledního dějství se trefil  Pepa Křen. Soupeř osm minut před koncem snížil a následoval tlak, ketrý měl vést ke zvratu v utkání. Nestalo se tak, naopak premiant v našem týmu Tomáš Buhaj vrátil Štikám čtyřbrankové vedení. Půl minuty před koncem dal výsledku konečnou podobu svou druhou brankou v zápase Josef Křen.

V příštím kole zajíždíme k těžkému utkání do Kroměříže. Věřme však, že náš tým vybojuje dobrý výsledek a potvrdí dobrou herní formu letošní sezóny.

A zde si můžete přečíst, jak hodnotí zápas web našich soupeřů z Blanska.

 Zde si můžete přečíst, jak hodnotí zápas trenér z Blanska.