HK Kroměříž – HC Štika Rosice

kromeriz_logo  13:3  stika_mala

Třetiny: 7:1, 0:0, 6:2

Branky: Murín (Strojil), Murín (Ditrich, M. Gazda), Merta (Vinklárek), Vaněk (Vinklárek), Murín (Ditrich), Nedbal (Župka, Jergl), Strojil, Merta (Křemeček), Murín (M. Gazda, Ditrich), Murín, Brada (Nedbal), Murín (Křemeček), Jergl (Nedbal) – Hakl, Křen, Vyhnalík

Vyloučení, využití, oslabení: –

Sestava Kroměříž: –

Sestava Rosice: Zavadil (od 5. minuty Čížek), Pospíšil, Hemala, Řeřucha, Varholík, Máša, Šoukal, Huml, T. Krejčí J. Krejčí, Drenčko, Hakl, Křen, Král, Majola, Vyhnalík, Dobšák, Ščerban, Černík

K dnešnímu zápasu jsme odjížděli bez pěti útočníků (Krobauer, Staněk, Novotný, Buhaj, Medřický), se kterými se počítá do základní sestavy. Vzhledem k šířce kádru naši trenéři věřili, že i přes absenci těchto hráčů odehrajeme v Kroměříži slušné utkání.

Začátek zápasu by l však tragický. První minuta – 1:0, druhá minuta – 2:0, třetí minuta – 3:0, pátá minuta – 4:0. Po tomto brankovém přídělu trenéři vyměnili brankáře, ale hned první střela po tomto střídání znamenala pátou branku v naší síti. Za tohoto stavu jsme hráli přesilovku, kterou jsme Milanem Haklem využili. Jenže vzápětí dostal stejnou výhodu i náš soupeř a také byl úspěšný.- 6:1. Dokladem totálního chaosu v naší hře byla vlastní branka Zdeňka Řeřuchy, který chtěl zachytit puk, ale usměrnil jej do vlastní sítě.

Ve druhé části hry provedli trenéři změny – do hry zasáhli Huml, Černík a Ščerban. I přes mírnou převaho týmu z Kroměříže se stav v této třetině neměnil.

Poslední dějství však přineslo návrat k naší hře plné chyb, nedostatečně jsme napadali hráče soupeře a přihrávky většinou nenašly svého adresáta. Jedinými světlými body byly branky Pepy Křena a Jirky Vyhnalíka.

Na toto utkání musí náš tým rychle zapomenout a vrátit se k poctivé a zodpovědné hře, neboť již ve středu nás mužstvo z Uherského Ostrohu. Doufejme, že tato porážka vyburcuje naše hráče k dobrému výkonu na vlastním ledě. Zveme tímto všechny rosické fanoušky na další domácí urtkání, tentokrát v netradičním čase – začíná se ve 14:00.

Report z kroměřížského webu naleznete zde