Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

HK Kroměříž – HC Štika Rosice 

kromeriz_logo  13:3  stika_mala

Třetiny: 7:1, 0:0, 6:2

Branky: Murín (Strojil), Murín (Ditrich, M. Gazda), Merta (Vinklárek), Vaněk (Vinklárek), Murín (Ditrich), Nedbal (Župka, Jergl), Strojil, Merta (Křemeček), Murín (M. Gazda, Ditrich), Murín, Brada (Nedbal), Murín (Křemeček), Jergl (Nedbal) – Hakl, Křen, Vyhnalík

Vyloučení, využití, oslabení: –

Sestava Kroměříž: –

Sestava Rosice: Zavadil (od 5. minuty Čížek), Pospíšil, Hemala, Řeřucha, Varholík, Máša, Šoukal, Huml, T. Krejčí J. Krejčí, Drenčko, Hakl, Křen, Král, Majola, Vyhnalík, Dobšák, Ščerban, Černík


K dnešnímu zápasu jsme odjížděli bez pěti útočníků (Krobauer, Staněk, Novotný, Buhaj, Medřický), se kterými se počítá do základní sestavy. Vzhledem k šířce kádru naši trenéři věřili, že i přes absenci těchto hráčů odehrajeme v Kroměříži slušné utkání.

Začátek zápasu by l však tragický. První minuta – 1:0, druhá minuta – 2:0, třetí minuta – 3:0, pátá minuta – 4:0. Po tomto brankovém přídělu trenéři vyměnili brankáře, ale hned první střela po tomto střídání znamenala pátou branku v naší síti. Za tohoto stavu jsme hráli přesilovku, kterou jsme Milanem Haklem využili. Jenže vzápětí dostal stejnou výhodu i náš soupeř a také byl úspěšný.- 6:1. Dokladem totálního chaosu v naší hře byla vlastní branka Zdeňka Řeřuchy, který chtěl zachytit puk, ale usměrnil jej do vlastní sítě.

Ve druhé části hry provedli trenéři změny – do hry zasáhli Huml, Černík a Ščerban. I přes mírnou převaho týmu z Kroměříže se stav v této třetině neměnil.

Poslední dějství však přineslo návrat k naší hře plné chyb, nedostatečně jsme napadali hráče soupeře a přihrávky většinou nenašly svého adresáta. Jedinými světlými body byly branky Pepy Křena a Jirky Vyhnalíka. 

Na toto utkání musí náš tým rychle zapomenout a vrátit se k poctivé a zodpovědné hře, neboť již ve středu nás mužstvo z Uherského Ostrohu. Doufejme, že tato porážka vyburcuje naše hráče k dobrému výkonu na vlastním ledě. Zveme tímto všechny rosické fanoušky na další domácí urtkání, tentokrát v netradičním čase – začíná se ve 14:00.

Report z kroměřížského webu naleznete zde