Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

uhersky_ostroh_logo

HC Štika Rosice – Hokej Uherský Ostroh

stika_mala  1:2  uhersky_ostroh_logo

Třetiny: 1:1, 0:1, 0:0

Branky: T. Krejčí (Buhaj) – Galuška, Mika

Vyloučení, využití, oslabení: 5:7, 0:0, 0:0

Sestava Rosice: Zavadil (Čížek) – Máša, Řeřucha, Hemala, Pospíšil, Vyhnalík, Varholík, Huml, Hájek, Drenčko, T. Krejčí, Buhaj, Hakl, Král, Křen, Novotná, Majola, Staněk

Sestava Uherský Ostroh: Šivel, Luner, Nevídal, Heča, R. Kučera, Červínek, Zahradný, Mika, Neuwirth, L. Galuška, V. Galuška, Ťok, Rauš, M. Kučera, Beneš, Šlapák


K dnešnímu zápasu přijeli do Rosic hokejisté Uherského Ostrohu, o kterých je známo, že se jim v letošní sezóně mimořádně daří na hřištích soupeře. A nejinak tomu bylo i dnes, i když průběh utkání tomu zcela neodpovídal a v průběhu zápasu nebyly domácím Štikám uznány dvě branky. Navíc vítězný gól Vita Miky byl docílen poté, kdy se do hry zapojila i hostující střídačka, čehož si ani jeden z arbitrů dnešního zápasu nevšiml. 

Hned od úvodního vhazování se na rosickém ledě hrál velmi pohledný a bojovný hokej plný osobních soubojů. Jezdilo se od branky k brance a při tomto obrazu hry byli o málo lepší hosté, což bylo dáno zejména nasazením při osobních soubojích. Ale domácí velmi dobře kontrovali a kombinační hrou si vytvářeli stejné množství šancí jako soupeř. Po jedné takové akci dorazil za záda hostujícího brankáře Tomáš Krejčí. Jenže 51 sekund před koncem prvního dějství prostřelil ze střední vzdálenosti Honzu Zavadila hostující hráč. Branka „do šatny“ nebyla pro Štiky nikterak příjemná, což se projevilo v průběhu následující části hry.

V té ne, že by byli hosté výrazně lepší, ale měli více za hry a byli častěji v našem obranném pásmu. Přesto to byli naši, kdo se brankově prosadili po samostatném nájezdu Matouše Krále, ale rozhodčí viděli tyč, nikoliv vnitřní konstrukci branky. Soupeř pokračoval ve svém herním stylu, kterému vévodilo dohrávání soubojů a nakonec tuto svoji herní převahu vyjádřili i brankově, když se 5 minut před koncem této třetiny trefil Mika. Jenže tomuto okamžiku předcházel zásah hostující střídačky, což rozhodčí nepostřehli (?) a i přes protesty našich hráčů branku uznali.

Poslední část hry přinesla snahu domácích o vyrovnání. Ale náš tým nedokázal najít recept na agresivní hro hostí. V poslední minutě naši trenéři odvolali brankáře, Štiky zmobilizovaly všechny síly k poslednímu náporu. Když už to vypadalo, že se vyrovnat nepodaří, současně se sirénou se podařilo opakovanou střelou dostat puk za záda hostujícího brankáře. Gól však rozhodčím nebyl uznán pro skončenou dobu hry.

K příštímu zápasu jedeme do Boskovic, který letos suverénně vévodí naší soutěži bez ztráty bodu. Doufejme, že je náš tým domácí minimálně pořádně potrápí. Utkání se hraje v neděli 1. listopadu a začátek je v 17 hodin.

A zde si můžete přečíst, jak hodnotí zápas web našich soupeřů z Uherského Ostrohu.