HC Lvi Břeclav „B“ – HC Štika Rosice

breclav4  :0  stika_mala

Třetiny: 1:0, 2:0, 1:0

BrankyBronislav Čápek (Tomáš Bláha), Radim Lenkovič (Bronislav Čápek), Tomáš Bláha (Marek Dora), Bronislav Čápek (Robert Rakoczy, Marek Dora).

Vyloučení, využití, oslabení:

Sestava Břeclav

Sestava Rosice: Nos (Čížek), Hájek, Máša, Pospíšil, Hemala, Řeřucha, Varholík, T. Krejčí, J. Krejčí, Buhaj, Hakl, Křen, Novotný, Medřický, Staněk, Drenčko

Začátek zápasu vypadal pro naše hokejisty velmi nadějně, neboť jsme měli v první polovině úvodní části hry převahu a několik brankových příležitostí, které jsme však nevyužili. I přes menší počet střel šli domácí v první třetině do vedení a toto udrželi do konce první dvacetiminutovky.

Do druhé třetiny vstoupili naši hráči s odhodláním vyrovnat brankový stav, ale neproměňování šancí stálo Štiky hodně sil, naopak náš soupeř svoje příležitosti využívali. Zlomovým bodem utkání byla třetí branka v naší síti, která padla po střele obránce a následné teči ve skrumáži před brankou Petra Nose.

V poslední části hry se domácím hned v jejím začátku podařilo vsítit čtvrtý gól a uzavřeli tak brankový účet zápasu. Vzhledem ke střelecké nemohoucnosti našich útočníků bylo o zápase rozhodnuto. Pokud se podíváme na střelce branek v posledních dvou zápasech Štik, tak musíme konstatovat, že se našim útočníkům příliš nedaří, protože proti Uherskému Brodu skórovali pouze naši obránci.

Do dnešního zápasu nastoupili po delší odmlce způsobené zraněními Tomáš Hájek a Kuba Krejčí.

Doufejme, že se týmu začne střelecky dařit. Již za dva dny – v úterý 17. listopadu v 16:30 hrajeme doma proti Velkému Meziříčí.