uherske_hradiste

HC Štika Rosice – HC Uherské Hradiště

stika_mala  2:5 uherske_hradiste

Třetiny: 1:1, 1:2, 0:2

Branky: Tomáš Galatík (Robert Hemala, Josef Křen), Jakub Máša (Tomáš Hájek) – Petr Karpíšek (Michal Haničinec), Adam Hruboš (Michal Haničinec), Michal Haničinec (Adam Hruboš, Lukáš Foltýn), Petr Karpíšek (Petr Studený, Martin Kotačka), Adam Hruboš (Michal Haničinec)

Vyloučení, využití, oslabení: 8:12, 2:1, 0:0

Sestava Rosice: Zavadil (Štilárek), Máša, Hájek, Hemala, Řeřucha, Varholík, J. Krejčí, T. Krejčí, Buhaj, Hakl, Novotný, Křen, Drenčko, Staněk, Vyhnalík, Dobšák, Ščerban, Galatík

Sestava Uh. Hradiště: Hubáček, Jakubčík, Studený, Burša, Lažek, Fuksa, Foltýn, Kotačka, Karpíšek, Nohál, Haničinec, Šrenk, Hruboš, Horehleď, Fridrich, Tomášek

Po sérii ne zcela povedených utkání se dnes fanoušci Štik těšili, že v utkání s Uherským Hradištěm, které se nachází v dolních patrech tabulky, se náš tým konečně chytí a naváže na herní pohodu ze začátku sezóny. Bohužel se ukázalo, že naděje rosických fanoušků ještě nebudou vyslyšeny.

Do zápasu jsme sice vstoupili bojovně a se soupeřem jsme hráli otevřenou partii. Dokonce náš tým otevřel skóre zápasu a zdálo se, že dáme skutečně zapomenout na poslední tři kola, která pro náš tým nepřinesly žádný bodový zisk. Jenže po dvou minutách bylo srovnáno a od tohoto okamžiku jsme už jen v zápase dotahovali, a to brankově i herně. Ve druhé třetině se nám ještě podařilo vyrovnat na 2:2, ale pak se už prosazoval jen náš soupeř. Naši hokejisté marně hledali zbraň na jednoduchou a rychlou hru soupeře. Hra rosických byla bez nápadu a pokud se nám něco povedlo, tak nám chyběl pověstný kousek štěstíčka, aby puk skončil za zády hostujícího brankáře.

Zítra hrajeme odvetu se stejným soupeřem, ale tentokrát jako hosté. Vzhledem k nervóznímu konci zápasu bude zřejmě utkání v Uherském Hradišti vyhrocené. Doufejme, že tým konečně zapomeneme na mdlé výkony z posledních kol a soupeři prohru oplatíme. Utkání začíná v osmnáct hodin.