HC Uherské Hradiště –  HC Štika Rosice

uherske_hradiste  3:2 stika_mala

Třetiny: 1:1, 1:1, 1:0

Branky:  Adam Hruboš (David Šrenk), David Šrenk (Adam Hruboš), Martin Kotačka (Petr Karpíšek) – Libor Dobšák (Jiří Vyhnalík), Michal Drenčko (Patrik Varholík, Zdeněk Řeřucha)

Vyloučení, využití, oslabení:

Sestava Uh. Hradiště

Sestava Rosice: Zavadil (Čížek), Varholík, Huml, Řeřucha, Máša, Ščerban, Hemala, T. Krejčí, J. Krejčí, Buhaj, Hakl, Křen, Novotný, Drenčko, Staněk, Vyhnalík, Dobšák

V první třetině ležel na našich hráčích  stín včerejšího prohraného zápasu se stejným soupeřem. Domácí hráči byli po celou úvodní část hry lepším týmem a naše hokejisty přehrávali. Díky vynikajícímu výkonu Honzy Zavadila jsme prohrávali pouze 1:0. Ale i přes tento vývoj se v čase 19:19 uvolnil Jirka Vyhnalík, přihrál Liboru Dobšákovi a ten nezaváhal. Libor nastoupil do zápasu až v průběhu první třetiny po odstoupení Tomáše Krejčího. Naši trenéři byli tak nuceni přeskupit složení jednotlivých řad, takže první útok hrál ve složení Drenčko – Buhaj – Jakub Krejčí a třetí útok Staněk – Vyhnalík – Dobšák.

Ve druhé třetině se hra vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. Do vedení šli opět domácí, ale velmi brzy krásnou střelou pod víko Michal Drenčko znovu srovnal stav zápasu.

V poslední části hry Štiky domácí tým přehrávali a byli jsme blíže vstřelení vedoucí branky. Bohužel jsme žádnou šanci nevyužili, naopak při přesilové hře, kdy na trestné lavici seděl Jakub Máša využili domácí přesilovou hru a vstřelili rozhodující branku zápasu.

Zápas jsme odehráli lépe, než včera, přesto z Hradiště odjíždíme bez bodového zisku. Velmi slušným výkonem se blýskli zejména Ščerban, Huml a Dobšák, kteří bojují o místo v základní sestavě. Velkou ztrátou pro náš tým bylo odstoupení Tomáše Krejčího.

„Kanadský týden“, kdy jsme během osmi dnů odehráli čtyři zápasy, byl pro nás velmi špatný a náš tým se propadl do spodních pater tabulky.Doufejme, že herní zlepšení z dnešního utkání bude trvalejšího charakteru.

Další zápas hrajeme v sobotu 28. listopadu v 17 hodin a soupeřem nám bude velmi dobře hrající tým Velké Bíteše.