Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní fineance

ČSOB - osobní fineance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»


Zápas Skóre
15.9.2018 17:00
HK Kroměříž SKMB Boskovice
-:-
15.9.2018 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Uničov
-:-
15.9.2018 17:00
HC Brumov-Bylnice Spartak Velká Bíteš
-:-
15.9.2018 17:30
HHK Velké Meziříčí Dynamiters Blansko
-:-
16.9.2018 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC Štika Rosice
-:-
16.9.2018 17:00
HC Uherské Hradiště SHKM Hodonín
-:-
17.9.2018 17:00
HC Lvi Břeclav TJ SOKOL Březina
-:-
22.9.2018 17:00
HC Štika Rosice HC Brumov-Bylnice
-:-
22.9.2018 17:00
SHKM Hodonín TJ SOKOL Březina
-:-
22.9.2018 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Lvi Břeclav
-:-
22.9.2018 17:00
HC Uničov HHK Velké Meziříčí
-:-
22.9.2018 17:00
SKMB Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
22.9.2018 17:00
HC Uherské Hradiště HK Kroměříž
-:-
22.9.2018 18:00
Dynamiters Blansko Hokej Uherský Ostroh
-:-
28.9.2018 17:00
HC Lvi Břeclav HC Štika Rosice
-:-
28.9.2018 17:00
HK Kroměříž SHKM Hodonín
-:-
28.9.2018 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště
-:-
28.9.2018 17:00
HHK Velké Meziříčí SKMB Boskovice
-:-
28.9.2018 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC Uničov
-:-
28.9.2018 17:00
HC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko
-:-
28.9.2018 17:00
TJ SOKOL Březina Spartak Velká Bíteš
-:-
29.9.2018 17:00
HC Štika Rosice TJ SOKOL Březina
-:-
29.9.2018 17:00
SHKM Hodonín Spartak Velká Bíteš
-:-
29.9.2018 17:00
HC Uničov HC Brumov-Bylnice
-:-
29.9.2018 17:00
SKMB Boskovice Hokej Uherský Ostroh
-:-
29.9.2018 17:00
HC Uherské Hradiště HHK Velké Meziříčí
-:-
29.9.2018 17:00
HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
29.9.2018 18:00
Dynamiters Blansko HC Lvi Břeclav
-:-
6.10.2018 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Štika Rosice
-:-
6.10.2018 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod SHKM Hodonín
-:-
6.10.2018 17:00
HC Brumov-Bylnice SKMB Boskovice
-:-
6.10.2018 17:00
HC Lvi Břeclav HC Uničov
-:-
6.10.2018 17:00
TJ SOKOL Březina Dynamiters Blansko
-:-
6.10.2018 17:30
HHK Velké Meziříčí HK Kroměříž
-:-
7.10.2018 7:00
Hokej Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště
-:-
13.10.2018 17:00
SHKM Hodonín HC Štika Rosice
-:-
13.10.2018 17:00
HC Uničov TJ SOKOL Březina
-:-
13.10.2018 17:00
SKMB Boskovice HC Lvi Břeclav
-:-
13.10.2018 17:00
HC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice
-:-
13.10.2018 17:00
HK Kroměříž Hokej Uherský Ostroh
-:-
13.10.2018 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HHK Velké Meziříčí
-:-
13.10.2018 18:00
Dynamiters Blansko Spartak Velká Bíteš
-:-
20.10.2018 17:00
HC Štika Rosice Dynamiters Blansko
-:-
20.10.2018 17:00
HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž
-:-
20.10.2018 17:00
HC Lvi Břeclav HC Uherské Hradiště
-:-
20.10.2018 17:00
TJ SOKOL Březina SKMB Boskovice
-:-
20.10.2018 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Uničov
-:-
20.10.2018 17:30
HHK Velké Meziříčí SHKM Hodonín
-:-
21.10.2018 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
27.10.2018 17:00
HC Uničov HC Štika Rosice
-:-
27.10.2018 17:00
SHKM Hodonín Dynamiters Blansko
-:-
27.10.2018 17:00
SKMB Boskovice Spartak Velká Bíteš
-:-
27.10.2018 17:00
HC Uherské Hradiště TJ SOKOL Březina
-:-
27.10.2018 17:00
HK Kroměříž HC Lvi Břeclav
-:-
27.10.2018 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice
-:-
27.10.2018 17:30
HHK Velké Meziříčí Hokej Uherský Ostroh
-:-
3.11.2018 17:00
HC Štika Rosice SKMB Boskovice
-:-
3.11.2018 17:00
HC Brumov-Bylnice HHK Velké Meziříčí
-:-
3.11.2018 17:00
HC Lvi Břeclav HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
3.11.2018 17:00
TJ SOKOL Březina HK Kroměříž
-:-
3.11.2018 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Uherské Hradiště
-:-
3.11.2018 17:00
Dynamiters Blansko HC Uničov
-:-
4.11.2018 17:00
Hokej Uherský Ostroh SHKM Hodonín
-:-
10.11.2018 17:00
HC Uherské Hradiště HC Štika Rosice
-:-
10.11.2018 17:00
SHKM Hodonín HC Uničov
-:-
10.11.2018 17:00
SKMB Boskovice Dynamiters Blansko
-:-
10.11.2018 17:00
HK Kroměříž Spartak Velká Bíteš
-:-
10.11.2018 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod TJ SOKOL Březina
-:-
10.11.2018 17:30
HHK Velké Meziříčí HC Lvi Břeclav
-:-
11.11.2018 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice
-:-
16.11.2018 17:00
Dynamiters Blansko HC Uherské Hradiště
-:-
16.11.2018 17:00
HC Uničov SKMB Boskovice
-:-
16.11.2018 17:00
HC Štika Rosice HK Kroměříž
-:-
16.11.2018 17:00
HC Brumov-Bylnice SHKM Hodonín
-:-
16.11.2018 17:00
HC Lvi Břeclav Hokej Uherský Ostroh
-:-
16.11.2018 17:00
TJ SOKOL Březina HHK Velké Meziříčí
-:-
16.11.2018 17:00
Spartak Velká Bíteš HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
17.11.2018 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Štika Rosice
-:-
17.11.2018 17:00
SHKM Hodonín SKMB Boskovice
-:-
17.11.2018 17:00
HC Uherské Hradiště HC Uničov
-:-
17.11.2018 17:00
HK Kroměříž Dynamiters Blansko
-:-
17.11.2018 17:00
HC Brumov-Bylnice HC Lvi Břeclav
-:-
17.11.2018 17:30
HHK Velké Meziříčí Spartak Velká Bíteš
-:-
18.11.2018 17:00
Hokej Uherský Ostroh TJ SOKOL Březina
-:-
24.11.2018 17:00
HC Štika Rosice HHK Velké Meziříčí
-:-
24.11.2018 17:00
HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín
-:-
24.11.2018 17:00
TJ SOKOL Březina HC Brumov-Bylnice
-:-
24.11.2018 17:00
Spartak Velká Bíteš Hokej Uherský Ostroh
-:-
24.11.2018 17:00
Dynamiters Blansko HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
24.11.2018 17:00
HC Uničov HK Kroměříž
-:-
24.11.2018 17:00
SKMB Boskovice HC Uherské Hradiště
-:-
1.12.2018 17:00
HC Štika Rosice Hokej Uherský Ostroh
-:-
1.12.2018 17:00
SHKM Hodonín HC Uherské Hradiště
-:-
1.12.2018 17:00
SKMB Boskovice HK Kroměříž
-:-
1.12.2018 17:00
HC Uničov HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
1.12.2018 17:00
Dynamiters Blansko HHK Velké Meziříčí
-:-
1.12.2018 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Brumov-Bylnice
-:-
1.12.2018 17:00
TJ SOKOL Březina HC Lvi Břeclav
-:-
8.12.2018 17:00
HC Brumov-Bylnice HC Štika Rosice
-:-
8.12.2018 17:00
TJ SOKOL Březina SHKM Hodonín
-:-
8.12.2018 17:00
HC Lvi Břeclav Spartak Velká Bíteš
-:-
8.12.2018 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod SKMB Boskovice
-:-
8.12.2018 17:00
HK Kroměříž HC Uherské Hradiště
-:-
8.12.2018 17:30
HHK Velké Meziříčí HC Uničov
-:-
9.12.2018 17:00
Hokej Uherský Ostroh Dynamiters Blansko
-:-
15.12.2018 17:00
HC Štika Rosice HC Lvi Břeclav
-:-
15.12.2018 17:00
SHKM Hodonín HK Kroměříž
-:-
15.12.2018 17:00
HC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
15.12.2018 17:00
SKMB Boskovice HHK Velké Meziříčí
-:-
15.12.2018 17:00
Spartak Velká Bíteš TJ SOKOL Březina
-:-
15.12.2018 17:00
HC Uničov Hokej Uherský Ostroh
-:-
15.12.2018 18:00
Dynamiters Blansko HC Brumov-Bylnice
-:-
22.12.2018 17:00
TJ SOKOL Březina HC Štika Rosice
-:-
22.12.2018 17:00
Spartak Velká Bíteš SHKM Hodonín
-:-
22.12.2018 17:00
HC Lvi Břeclav Dynamiters Blansko
-:-
22.12.2018 17:00
HC Brumov-Bylnice HC Uničov
-:-
22.12.2018 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž
-:-
22.12.2018 17:30
HHK Velké Meziříčí HC Uherské Hradiště
-:-
23.12.2018 17:00
Hokej Uherský Ostroh SKMB Boskovice
-:-
5.1.2019 17:00
HC Štika Rosice Spartak Velká Bíteš
-:-
5.1.2019 17:00
SHKM Hodonín HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
5.1.2019 17:00
HK Kroměříž HHK Velké Meziříčí
-:-
5.1.2019 17:00
HC Uherské Hradiště Hokej Uherský Ostroh
-:-
5.1.2019 17:00
SKMB Boskovice HC Brumov-Bylnice
-:-
5.1.2019 17:00
HC Uničov HC Lvi Břeclav
-:-
5.1.2019 18:00
Dynamiters Blansko TJ SOKOL Březina
-:-
12.1.2019 17:00
HC Štika Rosice SHKM Hodonín
-:-
12.1.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš Dynamiters Blansko
-:-
12.1.2019 17:00
TJ SOKOL Březina HC Uničov
-:-
12.1.2019 17:00
HC Lvi Břeclav SKMB Boskovice
-:-
12.1.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště
-:-
12.1.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
13.1.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh HK Kroměříž
-:-
17.1.2019 18:00
Dynamiters Blansko HC Štika Rosice
-:-
17.1.2019 18:00
SHKM Hodonín HHK Velké Meziříčí
-:-
17.1.2019 18:00
HC SPARTAK Uherský Brod Hokej Uherský Ostroh
-:-
17.1.2019 18:00
HK Kroměříž HC Brumov-Bylnice
-:-
17.1.2019 18:00
HC Uherské Hradiště HC Lvi Břeclav
-:-
17.1.2019 18:00
SKMB Boskovice TJ SOKOL Březina
-:-
17.1.2019 18:00
HC Uničov Spartak Velká Bíteš
-:-
19.1.2019 17:00
HC Štika Rosice HC Uničov
-:-
19.1.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš SKMB Boskovice
-:-
19.1.2019 17:00
TJ SOKOL Březina HC Uherské Hradiště
-:-
19.1.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HK Kroměříž
-:-
19.1.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice HC Štika Rosice
-:-
19.1.2019 18:00
Dynamiters Blansko SHKM Hodonín
-:-
20.1.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh HHK Velké Meziříčí
-:-
26.1.2019 17:00
SKMB Boskovice HC Štika Rosice
-:-
26.1.2019 17:00
SHKM Hodonín Hokej Uherský Ostroh
-:-
26.1.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Břeclav
-:-
26.1.2019 17:00
HK Kroměříž TJ SOKOL Březina
-:-
26.1.2019 17:00
HC Uherské Hradiště Spartak Velká Bíteš
-:-
26.1.2019 17:00
HC Uničov Dynamiters Blansko
-:-
26.1.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí HC Brumov-Bylnice
-:-
2.2.2019 17:00
HC Štika Rosice HC Uherské Hradiště
-:-
2.2.2019 17:00
HC Uničov SHKM Hodonín
-:-
2.2.2019 17:00
Dynamiters Blansko SKMB Boskovice
-:-
2.2.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš HK Kroměříž
-:-
2.2.2019 17:00
TJ SOKOL Březina HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
2.2.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HHK Velké Meziříčí
-:-
2.2.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice Hokej Uherský Ostroh
-:-
9.2.2019 17:00
HK Kroměříž HC Štika Rosice
-:-
9.2.2019 17:00
SHKM Hodonín HC Brumov-Bylnice
-:-
9.2.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod Spartak Velká Bíteš
-:-
9.2.2019 17:00
HC Uherské Hradiště Dynamiters Blansko
-:-
9.2.2019 17:00
SKMB Boskovice HC Uničov
-:-
9.2.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí TJ SOKOL Březina
-:-
10.2.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC Lvi Břeclav
-:-
16.2.2019 17:00
HC Štika Rosice HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
16.2.2019 17:00
SKMB Boskovice SHKM Hodonín
-:-
16.2.2019 17:00
HC Uničov HC Uherské Hradiště
-:-
16.2.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš HHK Velké Meziříčí
-:-
16.2.2019 17:00
TJ SOKOL Březina Hokej Uherský Ostroh
-:-
16.2.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HC Brumov-Bylnice
-:-
16.2.2019 18:00
Dynamiters Blansko HK Kroměříž
-:-
23.2.2019 17:00
SHKM Hodonín HC Lvi Břeclav
-:-
23.2.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice TJ SOKOL Březina
-:-
23.2.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko
-:-
23.2.2019 17:00
HK Kroměříž HC Uničov
-:-
23.2.2019 17:00
HC Uherské Hradiště SKMB Boskovice
-:-
23.2.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí HC Štika Rosice
-:-
24.2.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh Spartak Velká Bíteš
-:-

 

 


Odložená a neodehraná utkání:

Kolo Soupeři Náhradní termín
 Všechna utkání základní části byla odehrána