Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»


Zápas Skóre
21.9.2019 17:00
HC Štika Rosice HHK Velké Meziříčí
5 - 9
21.9.2019 17:00
HK Kroměříž HC Uničov
5 - 6 (SN)
21.9.2019 17:00
SKMB Boskovice Spartak Velká Bíteš
5 - 1
21.9.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Břeclav
12 - 6
22.9.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko
5 - 4 (SN)
22.9.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh TJ SOKOL Březina
9 - 2
22.9.2019 17:00
SHKM Hodonín HC Uherské Hradiště
1 - 4
28.9.2019 17:00
TJ SOKOL Březina HC Štika Rosice
5 - 3
28.9.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš SHKM Hodonín
4 - 5 (SN)
28.9.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí SKMB Boskovice
4 - 0
29.9.2019
Dynamiters Blansko HC Lvi Břeclav
6 - 7 (SN)
29.9.2019
HC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod
5 - 10
29.9.2019
HC Uničov Hokej Uherský Ostroh
2 - 1
29.9.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž
3 - 6
5.10.2019 17:00
HC Štika Rosice HC Uničov
5 - 4 (SN)
5.10.2019 17:00
HK Kroměříž Dynamiters Blansko
6 - 4
5.10.2019 17:00
SKMB Boskovice TJ SOKOL Březina
8 - 3
5.10.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod Spartak Velká Bíteš
5 - 2
5.10.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HC Uherské Hradiště
3 - 4 (SN)
6.10.2019
SHKM Hodonín HHK Velké Meziříčí
0 - 3
6.10.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice
10 - 3
12.10.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Lvi Břeclav
2 - 6
12.10.2019 17:00
TJ SOKOL Březina SHKM Hodonín
2 - 5
12.10.2019 17:00
HK Kroměříž Hokej Uherský Ostroh
3 - 7
12.10.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí HC SPARTAK Uherský Brod
7 - 1
13.10.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice HC Štika Rosice
3 - 2 (SN)
13.10.2019 17:00
HC Uničov SKMB Boskovice
9 - 7
13.10.2019 17:00
Dynamiters Blansko HC Uherské Hradiště
3 - 0
19.10.2019 17:00
HC Štika Rosice HK Kroměříž
2 - 4
19.10.2019 17:00
SKMB Boskovice HC Brumov-Bylnice
8 - 1
19.10.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod TJ SOKOL Březina
4 - 3
19.10.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HHK Velké Meziříčí
4 - 5
20.10.2019
HC Uherské Hradiště Spartak Velká Bíteš
3 - 6
20.10.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh Dynamiters Blansko
8 - 0
20.10.2019 17:00
SHKM Hodonín HC Uničov
0 - 4
26.10.2019 17:00
TJ SOKOL Březina HC Lvi Břeclav
2 - 5
26.10.2019 17:00
HK Kroměříž SKMB Boskovice
0 - 7
26.10.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí HC Uherské Hradiště
11 - 1
27.10.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC Štika Rosice
2 - 4
27.10.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice SHKM Hodonín
3 - 2
27.10.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Uničov
2 - 1 (SN)
27.10.2019 17:00
Dynamiters Blansko Spartak Velká Bíteš
1 - 3
28.10.2019 17:00
HC Štika Rosice Dynamiters Blansko
5 - 3
28.10.2019 17:00
HC Uherské Hradiště TJ SOKOL Březina
1 - 5
28.10.2019 17:00
SKMB Boskovice Hokej Uherský Ostroh
4 - 0
28.10.2019 17:00
SHKM Hodonín HK Kroměříž
2 - 1
28.10.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice
8 - 0
28.10.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HC Uničov
4 - 6
28.10.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš HHK Velké Meziříčí
2 - 3 (SN)
2.11.2019 17:00
HC Štika Rosice SKMB Boskovice
2 - 6
2.11.2019 17:00
TJ SOKOL Březina Spartak Velká Bíteš
2 - 5
2.11.2019 17:00
HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod
2 - 6
3.11.2019 17:00
Dynamiters Blansko HHK Velké Meziříčí
3 - 1
3.11.2019 17:00
HC Uničov HC Uherské Hradiště
6 - 2
3.11.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice HC Lvi Břeclav
5 - 4 (SN)
3.11.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh SHKM Hodonín
6 - 1
9.11.2019 17:00
SKMB Boskovice Dynamiters Blansko
10 - 2
9.11.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod
11 - 3
9.11.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HK Kroměříž
6 - 1
9.11.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Uničov
1 - 2 (SN)
9.11.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí TJ SOKOL Březina
6 - 2
10.11.2019 17:00
SHKM Hodonín HC Štika Rosice
5 - 6
10.11.2019 17:00
HC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice
4 - 6
14.11.2019
SKMB Boskovice SHKM Hodonín
8 - 3
14.11.2019
Dynamiters Blansko TJ SOKOL Březina
7 - 4
14.11.2019
HC Uničov HHK Velké Meziříčí
4 - 3 (SN)
14.11.2019
HC Brumov-Bylnice Spartak Velká Bíteš
0 - 1
14.11.2019
HK Kroměříž HC Uherské Hradiště
5 - 7
14.11.2019
Hokej Uherský Ostroh HC Lvi Břeclav
7 - 4
14.11.2019 19:00
HC Štika Rosice HC SPARTAK Uherský Brod
4 - 2
16.11.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HC Štika Rosice
6 - 5 (SN)
16.11.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod SKMB Boskovice
3 - 5
16.11.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš HK Kroměříž
1 - 6
16.11.2019 17:00
TJ SOKOL Březina HC Uničov
3 - 6
16.11.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí HC Brumov-Bylnice
10 - 2
17.11.2019 17:00
HC Uherské Hradiště Hokej Uherský Ostroh
3 - 5
17.11.2019 17:00
SHKM Hodonín Dynamiters Blansko
7 - 2
23.11.2019 17:00
HC Štika Rosice HC Uherské Hradiště
2 - 7
23.11.2019 17:00
HK Kroměříž HHK Velké Meziříčí
5 - 2
23.11.2019 17:00
SKMB Boskovice HC Lvi Břeclav
5 - 6
24.11.2019 17:00
Dynamiters Blansko HC Uničov
4 - 6
24.11.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice TJ SOKOL Březina
4 - 5
24.11.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh Spartak Velká Bíteš
4 - 6
24.11.2019 17:00
SHKM Hodonín HC SPARTAK Uherský Brod
5 - 3
30.11.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Štika Rosice
6 - 2
30.11.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko
3 - 2
30.11.2019 17:00
HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín
3 - 5
30.11.2019 17:00
TJ SOKOL Březina HK Kroměříž
1 - 5
30.11.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí Hokej Uherský Ostroh
1 - 3
1.12.2019 17:00
HC Uherské Hradiště SKMB Boskovice
4 - 3
1.12.2019 17:00
HC Uničov HC Brumov-Bylnice
9 - 6
7.12.2019 17:00
TJ SOKOL Březina Hokej Uherský Ostroh
1 - 5
7.12.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš SKMB Boskovice
2 - 4
7.12.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HC SPARTAK Uherský Brod
2 - 5
7.12.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí HC Štika Rosice
6 - 1
8.12.2019 17:00
Dynamiters Blansko HC Brumov-Bylnice
4 - 3 (SN)
8.12.2019 17:00
HC Uničov HK Kroměříž
2 - 4
8.12.2019 17:00
HC Uherské Hradiště SHKM Hodonín
6 - 8
12.12.2019 18:00
HC Štika Rosice TJ SOKOL Březina
4 - 5 (SN)
12.12.2019 18:00
HC Lvi Břeclav Dynamiters Blansko
6 - 5
12.12.2019 18:00
SHKM Hodonín Spartak Velká Bíteš
9 - 3
12.12.2019 18:00
SKMB Boskovice HHK Velké Meziříčí
3 - 4
12.12.2019 18:00
Hokej Uherský Ostroh HC Uničov
5 - 1
12.12.2019 18:00
HK Kroměříž HC Brumov-Bylnice
5 - 2
12.12.2019 18:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště
3 - 6
14.12.2019 17:00
TJ SOKOL Březina SKMB Boskovice
0 - 4
14.12.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš HC SPARTAK Uherský Brod
7 - 0
14.12.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí SHKM Hodonín
7 - 5
15.12.2019 17:00
HC Uničov HC Štika Rosice
5 - 2
15.12.2019 17:00
HC Uherské Hradiště HC Lvi Břeclav
3 - 1
15.12.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice Hokej Uherský Ostroh
2 - 4
15.12.2019 17:00
Dynamiters Blansko HK Kroměříž
1 - 3
21.12.2019 17:00
HC Štika Rosice HC Brumov-Bylnice
2 - 4
21.12.2019 17:00
HC Lvi Břeclav Spartak Velká Bíteš
7 - 4
21.12.2019 17:00
SKMB Boskovice HC Uničov
11 - 3
21.12.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HHK Velké Meziříčí
3 - 5
22.12.2019 17:00
HC Uherské Hradiště Dynamiters Blansko
4 - 6
22.12.2019 17:00
SHKM Hodonín TJ SOKOL Březina
8 - 4
22.12.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh HK Kroměříž
4 - 5 (SN)
4.1.2020 17:00
HK Kroměříž HC Štika Rosice
9 - 4
4.1.2020 17:00
TJ SOKOL Březina HC SPARTAK Uherský Brod
3 - 4
4.1.2020 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Uherské Hradiště
2 - 3
4.1.2020 17:00
Dynamiters Blansko Hokej Uherský Ostroh
3 - 4 (SN)
4.1.2020 17:00
HC Uničov SHKM Hodonín
4 - 6
4.1.2020 17:00
HC Brumov-Bylnice SKMB Boskovice
3 - 11
4.1.2020 17:30
HHK Velké Meziříčí HC Lvi Břeclav
6 - 1
11.1.2020 17:00
HC Štika Rosice Hokej Uherský Ostroh
2 - 3
11.1.2020 17:00
Spartak Velká Bíteš Dynamiters Blansko
8 - 2
11.1.2020 17:00
HC Lvi Břeclav TJ SOKOL Březina
5 - 3
11.1.2020 17:00
HC Uničov HC SPARTAK Uherský Brod
5 - 6
11.1.2020 17:00
SKMB Boskovice HK Kroměříž
2 - 4
12.1.2020 17:00
HC Uherské Hradiště HHK Velké Meziříčí
5 - 10
12.1.2020 17:00
SHKM Hodonín HC Brumov-Bylnice
7 - 5
16.1.2020 18:00
Dynamiters Blansko HC Štika Rosice
6 - 2
16.1.2020 18:00
HC Uničov HC Lvi Břeclav
4 - 5 (SN)
16.1.2020 18:00
Hokej Uherský Ostroh SKMB Boskovice
2 - 5
16.1.2020 18:00
HK Kroměříž SHKM Hodonín
1 - 2
16.1.2020 18:00
HC Brumov-Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod
6 - 12
16.1.2020 18:00
TJ SOKOL Březina HC Uherské Hradiště
1 - 8
16.1.2020 18:00
HHK Velké Meziříčí Spartak Velká Bíteš
7 - 0
18.1.2020 17:00
SKMB Boskovice HC Štika Rosice
5 - 4
18.1.2020 17:00
Spartak Velká Bíteš TJ SOKOL Březina
5 - 0
18.1.2020 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž
5 - 0
18.1.2020 17:00
HC Lvi Břeclav HC Brumov-Bylnice
5 - 1
18.1.2020 17:30
HHK Velké Meziříčí Dynamiters Blansko
2 - 3
19.1.2020 17:00
HC Uherské Hradiště HC Uničov
4 - 3 (SN)
19.1.2020 17:00
SHKM Hodonín Hokej Uherský Ostroh
5 - 4
25.1.2020 17:00
TJ SOKOL Březina HHK Velké Meziříčí
2 - 8
25.1.2020 17:00
HC Štika Rosice SHKM Hodonín
4 - 6
25.1.2020 17:00
HK Kroměříž HC Lvi Břeclav
0 - 3
26.1.2020 17:00
Dynamiters Blansko SKMB Boskovice
3 - 5
26.1.2020 17:00
HC Uničov Spartak Velká Bíteš
5 - 3
26.1.2020 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod Hokej Uherský Ostroh
3 - 4
26.1.2020 17:00
HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště
2 - 6
1.2.2020
HC SPARTAK Uherský Brod HC Štika Rosice
9 - 3
1.2.2020
TJ SOKOL Březina Dynamiters Blansko
2 - 2
2.2.2020
HC Lvi Břeclav Hokej Uherský Ostroh
3 - 4 (SN)
2.2.2020
HHK Velké Meziříčí HC Uničov
11 - 4
2.2.2020
HC Uherské Hradiště HK Kroměříž
6 - 3
2.2.2020
SHKM Hodonín SKMB Boskovice
3 - 4
2.2.2020
Spartak Velká Bíteš HC Brumov-Bylnice
7 - 4
8.2.2020 17:00
HC Štika Rosice HC Lvi Břeclav
5 - 6
8.2.2020 17:00
SKMB Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod
11 - 4
8.2.2020 17:00
HK Kroměříž Spartak Velká Bíteš
6 - 3
9.2.2020 17:00
Dynamiters Blansko SHKM Hodonín
5 - 2
9.2.2020 17:00
HC Uničov TJ SOKOL Březina
3 - 1
9.2.2020 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště
4 - 0
9.2.2020 17:00
HC Brumov-Bylnice HHK Velké Meziříčí
3 - 5
15.2.2020
TJ SOKOL Březina HC Brumov-Bylnice
4 - 8
15.2.2020
Spartak Velká Bíteš Hokej Uherský Ostroh
5 - 4
15.2.2020
HC Lvi Břeclav SKMB Boskovice
2 - 6
15.2.2020
HC SPARTAK Uherský Brod SHKM Hodonín
5 - 4 (SN)
15.2.2020
HHK Velké Meziříčí HK Kroměříž
7 - 0
15.2.2020 17:30
HC Uherské Hradiště HC Štika Rosice
3 - 8
16.2.2020
HC Uničov Dynamiters Blansko
7 - 1
22.2.2020 17:00
HC Štika Rosice Spartak Velká Bíteš
4 - 1
22.2.2020 17:00
SKMB Boskovice HC Uherské Hradiště
10 - 6
22.2.2020 17:00
HK Kroměříž TJ SOKOL Březina
6 - 2
23.2.2020 17:00
Dynamiters Blansko HC SPARTAK Uherský Brod
5 - 4 (SN)
23.2.2020 17:00
SHKM Hodonín HC Lvi Břeclav
4 - 2
23.2.2020 17:00
Hokej Uherský Ostroh HHK Velké Meziříčí
3 - 0
23.2.2020 17:00
HC Brumov-Bylnice HC Uničov
8 - 5

 

 


Odložená a neodehraná utkání:

Kolo Soupeři Náhradní termín

Všechna utkání byla odehrána.