Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní fineance

ČSOB - osobní fineance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»


Zápas Skóre
21.9.2019 17:00
HC Štika Rosice HHK Velké Meziříčí
5 - 9
21.9.2019 17:00
HK Kroměříž HC Uničov
-:-
21.9.2019 17:00
SKMB Boskovice Spartak Velká Bíteš
-:-
21.9.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Břeclav
-:-
22.9.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko
-:-
22.9.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh TJ SOKOL Březina
-:-
22.9.2019 17:00
SHKM Hodonín HC Uherské Hradiště
-:-
28.9.2019 17:00
TJ SOKOL Březina HC Štika Rosice
-:-
28.9.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš SHKM Hodonín
-:-
28.9.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí SKMB Boskovice
-:-
29.9.2019
Dynamiters Blansko HC Lvi Břeclav
-:-
29.9.2019
HC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
29.9.2019
HC Uničov Hokej Uherský Ostroh
-:-
29.9.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž
-:-
5.10.2019 17:00
HC Štika Rosice HC Uničov
-:-
5.10.2019 17:00
HK Kroměříž Dynamiters Blansko
-:-
5.10.2019 17:00
SKMB Boskovice TJ SOKOL Březina
-:-
5.10.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod Spartak Velká Bíteš
-:-
5.10.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HC Uherské Hradiště
-:-
6.10.2019
SHKM Hodonín HHK Velké Meziříčí
-:-
6.10.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice
-:-
12.10.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Lvi Břeclav
-:-
12.10.2019 17:00
TJ SOKOL Březina SHKM Hodonín
-:-
12.10.2019 17:00
HK Kroměříž Hokej Uherský Ostroh
-:-
12.10.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
13.10.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice HC Štika Rosice
-:-
13.10.2019 17:00
HC Uničov SKMB Boskovice
-:-
13.10.2019 17:00
Dynamiters Blansko HC Uherské Hradiště
-:-
19.10.2019 17:00
HC Štika Rosice HK Kroměříž
-:-
19.10.2019 17:00
SKMB Boskovice HC Brumov-Bylnice
-:-
19.10.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod TJ SOKOL Březina
-:-
19.10.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HHK Velké Meziříčí
-:-
20.10.2019
HC Uherské Hradiště Spartak Velká Bíteš
-:-
20.10.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh Dynamiters Blansko
-:-
20.10.2019 17:00
SHKM Hodonín HC Uničov
-:-
26.10.2019 17:00
TJ SOKOL Březina HC Lvi Břeclav
-:-
26.10.2019 17:00
HK Kroměříž SKMB Boskovice
-:-
26.10.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí HC Uherské Hradiště
-:-
27.10.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC Štika Rosice
-:-
27.10.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice SHKM Hodonín
-:-
27.10.2019 17:00
HC Uničov HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
27.10.2019 17:00
Dynamiters Blansko Spartak Velká Bíteš
-:-
28.10.2019 17:00
HC Štika Rosice Dynamiters Blansko
-:-
28.10.2019 17:00
HC Uherské Hradiště TJ SOKOL Březina
-:-
28.10.2019 17:00
SKMB Boskovice Hokej Uherský Ostroh
-:-
28.10.2019 17:00
SHKM Hodonín HK Kroměříž
-:-
28.10.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice
-:-
28.10.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HC Uničov
-:-
28.10.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš HHK Velké Meziříčí
-:-
2.11.2019 17:00
HC Štika Rosice SKMB Boskovice
-:-
2.11.2019 17:00
TJ SOKOL Březina Spartak Velká Bíteš
-:-
2.11.2019 17:00
HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
3.11.2019 17:00
Dynamiters Blansko HHK Velké Meziříčí
-:-
3.11.2019 17:00
HC Uničov HC Uherské Hradiště
-:-
3.11.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice HC Lvi Břeclav
-:-
3.11.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh SHKM Hodonín
-:-
9.11.2019 17:00
SKMB Boskovice Dynamiters Blansko
-:-
9.11.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod Hokej Uherský Ostroh
-:-
9.11.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HK Kroměříž
-:-
9.11.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Uničov
-:-
9.11.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí TJ SOKOL Březina
-:-
10.11.2019 17:00
SHKM Hodonín HC Štika Rosice
-:-
10.11.2019 17:00
HC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice
-:-
14.11.2019
HC Štika Rosice HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
14.11.2019
SKMB Boskovice SHKM Hodonín
-:-
14.11.2019
Dynamiters Blansko TJ SOKOL Březina
-:-
14.11.2019
HC Uničov HHK Velké Meziříčí
-:-
14.11.2019
HC Brumov-Bylnice Spartak Velká Bíteš
-:-
14.11.2019
HK Kroměříž HC Uherské Hradiště
-:-
14.11.2019
Hokej Uherský Ostroh HC Lvi Břeclav
-:-
16.11.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HC Štika Rosice
-:-
16.11.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod SKMB Boskovice
-:-
16.11.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš HK Kroměříž
-:-
16.11.2019 17:00
TJ SOKOL Březina HC Uničov
-:-
16.11.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí HC Brumov-Bylnice
-:-
17.11.2019 17:00
HC Uherské Hradiště Hokej Uherský Ostroh
-:-
17.11.2019 17:00
SHKM Hodonín Dynamiters Blansko
-:-
23.11.2019 17:00
HC Štika Rosice HC Uherské Hradiště
-:-
23.11.2019 17:00
HK Kroměříž HHK Velké Meziříčí
-:-
23.11.2019 17:00
SKMB Boskovice HC Lvi Břeclav
-:-
24.11.2019 17:00
Dynamiters Blansko HC Uničov
-:-
24.11.2019 17:00
HC Brumov-Bylnice TJ SOKOL Březina
-:-
24.11.2019 17:00
Hokej Uherský Ostroh Spartak Velká Bíteš
-:-
24.11.2019 17:00
SHKM Hodonín HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
30.11.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Štika Rosice
-:-
30.11.2019 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko
-:-
30.11.2019 17:00
HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín
-:-
30.11.2019 17:00
TJ SOKOL Březina HK Kroměříž
-:-
30.11.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí Hokej Uherský Ostroh
-:-
1.12.2019 17:00
HC Uherské Hradiště SKMB Boskovice
-:-
1.12.2019 17:00
HC Uničov HC Brumov-Bylnice
-:-
7.12.2019 17:00
TJ SOKOL Březina Hokej Uherský Ostroh
-:-
7.12.2019 17:00
Spartak Velká Bíteš SKMB Boskovice
-:-
7.12.2019 17:00
HC Lvi Břeclav HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
7.12.2019 17:30
HHK Velké Meziříčí HC Štika Rosice
-:-
8.12.2019 17:00
Dynamiters Blansko HC Brumov-Bylnice
-:-
8.12.2019 17:00
HC Uničov HK Kroměříž
-:-
8.12.2019 17:00
HC Uherské Hradiště SHKM Hodonín
-:-
12.12.2019 18:00
HC Štika Rosice TJ SOKOL Březina
-:-
12.12.2019 18:00
HC Lvi Břeclav Dynamiters Blansko
-:-
12.12.2019 18:00
SHKM Hodonín Spartak Velká Bíteš
-:-
12.12.2019 18:00
SKMB Boskovice HHK Velké Meziříčí
-:-
12.12.2019 18:00
Hokej Uherský Ostroh HC Uničov
-:-
12.12.2019 18:00
HK Kroměříž HC Brumov-Bylnice
-:-
12.12.2019 18:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště
-:-

 

 


Odložená a neodehraná utkání:

Kolo Soupeři Náhradní termín
Všechna utkání byla odehrána.