Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní fineance

ČSOB - osobní fineance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

Aktuality z klubu HC Štika Rosice v sezóně 2018/19

16.7.2018 Nový ročník KLM zahajujeme v Uherském Ostrohu

HC Štika informuje

V letošní sezóně začínají mistrovské zápasy o týden dříve (oproti loňské sezóně). První kolo budou hrát domácí týmy v sobotu (15. září 2018) nebo v neděli (16. září 2018) v závislosti od toho, jaký termín si určí domácí tým. Náš rosický hokejový tým bude hrát první kolo na kluzišti soupeřů, hrajeme v Uherském Ostrohu. Vzhledem k tomu, že tento tým preferuje jako hrací den pro svá domácí utkání především neděli, tak z největší pravděpodobností zahájíme letošní ročník KLM 16. září 2018. První domácí utkání sehrajeme o týden později (v sobotu 22. září) a na naše kluziště zavítá staronový účastník soutěže  HC Brumov-Bylnice.


11.7.2018 První trénink na ledové ploše bude v pondělí 27. srpna 2018 v 18.00 hodin

HC Štika informuje

První letošní trénink na ledové ploše bude v pondělí 27.8.2018 v 18.00 hodin (pravidelné pondělní tréninky pro letošní sezónu budou tedy vždy v čase 18.00 – 19.00 hodin). Další tréninky v srpnu budou následovat ve středu v čase 18.30 – 19.30 a ve čtvrtek v čase 21.00 – 22.00 hodin (také časy pravidelných čtvrtečních tréninků stejně jako v loňské sezóně zůstávají beze změny). Středeční tréninky jsou zatím naplánovány na srpen – září. Sledujte prosím rozpis ledu na zimním stadiónu v Rosicích.


10.7.2018 Rosický odchovanec Robert Kousal odchází z Davosu do Švédska

HC Štika informuje

Nejúspěšnější odchovanec rosického hokeje Robert Kousal (1990), účastník letošního mistrovství světa v ledním hokeji, mění dres. Odchází ze švýcarského Davosu a bude pokračovat ve své hokejové kariéře ve Švédsku v týmu Brynäs IF. Informaci o této změně si můžete přečíst zde.


25.6.2018 Termíny přátelských přípravných utkání

HC Štika informuje

Vzhledem k té skutečnosti, že letošní ročník KLM začíná o týden dříve než v loňské sezóně, jednotlivé kluby se domlouvají na přátelská přípravná utkání s dostatečným předstihem. Také vedení našeho hokejového klubu domluvilo již dva přípravné zápasy. První přípravný zápas odehrajeme na kluzišti silného HHK Velké Meziříčí v pátek 31. srpna 2018 v 18.00 hodin. Druhý přípravný zápas sehrajeme v sobotu 8. září 2018 v 17.00 hodin v Břeclavi proti domácím Lvům. Žádáme hráče a trenéry, aby si uvedené termíny zaplánovali do svého kalendáře.


21.6.2018 Nový ročník KLM je rozlosován se čtrnácti účastníky

HC Štika informuje

S mírným zpožděním přinášíme našim fanouškům první základní informace o novém ročníku KLM. Ve čtvrtek 7.  června 2018 byl ve Vyškově v hotelu Atrium v 17.00 hodin rozlosován nový ligový ročník. Letošní losování bylo očekáváno s velkým napětím, neboť do posledního okamžiku nebyl znám počet účastníků letošního ročníku KLM. Konečné číslo v počtu účastníků – 14 týmů,  je velmi příjemné. Soutěž bude mít 26 kol (každý odehraje 13 utkání doma a 13 na kluzištích soupeřů) a vzhledem k tomu, že je sudý počet účastníků, nebudou žádné nucené pauzy pro lichý tým. Po skončení základní části (26 kol) bude osm nejlepších týmů pokračovat v soutěži v play-off. Do soutěže se přihlásili všechny týmy (11 loňských účastníků), které odehráli ligový ročník 2017/2018 (tedy kromě našeho rosického klubu to jsou Boskovice, Blansko, Břeclav, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Kroměříž, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Uherské Hradiště a Uničov) a také tři nováčci (Hodonín, Brumov-Bylnice a Březina). Krátce se zastavíme u jednotlivých nováčků.  Prvním nováčkem je tým HC Brumov-Bylnice, což je staronový účastník soutěže. V první naší sezóně po obnovení ligového hokeje v Rosicích (sezóna 2013/2014) jsme se s tímto týmem v KLM potkali – v tomto ročníku obsadili Brumovští sedmé místo, avšak do dalšího ročníku KLM již svůj tým nepřihlásili. Brumov-Bylnice má slušnou mládežnickou základnu a tento hokejový klub má zájem, aby vlastní odchovanci neodcházeli do jiných klubů a tak se rozhodli obnovit mužský hokej. Brumovští – držíme Vám palečky a doufáme, že se Vám návrat do KLM podaří! Druhým nováčkem je tým SHKM Hodonín. V sezóně 2016/2017 jsme v naší KLM měli tým z Hodonína – avšak byl to b-tým druholigového mužstva a v loňském roce tento tým již naši KLM nehrál. V sezóně 2016/2017 tento hodonínský tým získal o jeden bod více než náš hokejový klub a skončil na celkovém devátém místě. V letošním roce bude hodonínský klub (v naší KLM) součástí  hodonínské mládeže (tedy formálně na a-týmu zcela nezávislý)a bude mít tu výhodu, že v rámci střídavých startů si budou moci navzájem z druholigovým týmem vypomáhat. Třetím nováčkem v naší soutěži je tým TJ Sokol Březina. Je to hokejový klub, který v loňském roce vyhrál šestou nejvyšší hokejovou soutěž (okresní ligu Blansko) a rozhodl se pátou nejvyšší soutěž (KSM) přeskočit a zkusit přímo naší KLM. Určitou pikantností pro rosické hokejisty je ta skutečnost, že jedním z nejvyšších funkcionářů tohoto klubu je náš bývalý hráč Adam Kozel. Březina bude hrát své zápasy na novém hokejovém stadiónu ve Vyškově, ale ponechá si svůj původní název. Novému hokejovému stadiónu ve Vyškově bude určitě KLM slušet. Letošní ročník krajské ligy začne o týden dříve než minulý rok – o víkendu 15/16 září. Rozlosování a rozpis přátelských utkání Vám přineseme v nejbližších aktualitách.

 


 

24.4.2018  Mimořádné ocenění práce trenéra pana Vítězslava Hájka a našeho kapitána Milana Hakla

HC Štika informuje

V pátek 20. dubna 2018 se zámku v Rosicích uskutečnilo společenské setkání sportovců z Rosic, které nahradilo letošní chybějící ples sportovců. Tato akce byla mimořádně zdařilá, na účasti téměř celého zastupitelstva města Rosic bylo vidět, jak významné společenské postavení má ve městě sport. Při této příležitosti předal pan starosta Světlík mimořádné ocenění našemu trenérovi panu Vítězslavu Hájkovi za dlouholetou práci pro rosický hokej. Krásná skleněná pamětní plaketa (čestné uznání si můžete prohlédnout zde), kterou pan Hájek obdržel, je oceněním jeho mnohaleté trenérské práce v zaniklém hokejovém klubu HCM Slovan Rosice, kde trénoval téměř všechny mládežnické kategorie. Mnoho roků jako trenér žáků, dorostenců a juniorů následně tento trenér působil také v brněnských hokejových klubech. Za reprezentaci města Rosice obdržel následně na této akci také ocenění náš kapitán Milan Hakl, který od obnovení našeho hokejového klubu v Rosicích, v dobách dobrých i zlých, byl velkou oporou pro naše trenéry při vedení týmu. Milan dostal za toto období velké množství nabídek do jiných hokejových klubů, ale jeho vztah k rosickému hokeji je příkladný a toto ocenění (můžete si jej prohlédnout zde) si opravdu právem zaslouží. Oběma oceněným jménem hokejového klubu k ocenění gratulujeme.