Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní fineance

ČSOB - osobní fineance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

HC Štika Rosice – soupiska 2018-19

  Brankáři

Jméno Narozen Kmenový klub
 Marek Huzlík 1998 HC Kometa Group
Ondřej Čížek 1992 HC Štika Rosice
Filip Vrba 1989 HC Technika Brno
 Petr Nos 1987  HC Štika Rosice
 Matyáš Skoupý  2002 VSK Technika Brno 

Obránci

Jméno Narozen Kmenový klub
 Filip Vojáček  1994 HC Kometa Group
 Lukáš Pospíšil 1991 HC Štika Rosice
 Zdeněk Řeřucha 1994 HC Štika Rosice
 Tomáš Galatík 1983  HC Štika Rosice
 Viktor Kousal 1999  VSK Technika Brno
 Roman Lučivňák  1999 VSK Technika Brno
 Martin Antal  1998   HC Štika Rosice
 Radek Novák  1999  SK Kadaň
 Tomáš Rafaj  1999 HCM Warriors Brno
 Bohdan Dobiáš 1997 HC Lvi Břeclav
 Libor Dobšák 1994 HC Kometa Group
 Tomáš Úlehla 1987 HC Štika Rosice

 

Útočníci

Jméno Narozen Kmenový klub
 Filip Vilímek  1993 Slavoj Velké Popovice
 František Kazlepka   1996 HC Štika Rosice
 Valtr Černík 1989  HC Štika Rosice
 Lukáš Kožár 1989  HC Kometa Group
 Jiří Svatuška 1996 HC Orli Znojmo
 Filip Kůst  1998 HC Štika Rosice
 David Jarolím 1997 HC Štika Rosice
 Tomáš Krejčí 1987 HC Štika Rosice
 Matouš Stupka  1997 HC RT Torax Poruba
 Jan Krobauer 1988 HC Štika Rosice
 Lukáš Paulík  1998 HC Štika Rosice
 Jan Jambor 1997 HC Štika Rosice
 Daniel Polzer  1995 HC Štika Rosice
 Daniel Jochman  1993 HC Štika Rosice
 Michal Gombarčík 1997 HC Štika Rosice
 Jan Malý  1999 VSK Technika Brno
 Pavel Pospíšil   1993 HC Kometa Group