Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

Aktuality z klubu HC Štika Rosice v sezóně 2019/20

14.4.2020 Letošní hokejová sezóna v důsledku probíhající epidemie zůstala nedohraná

HC Štika informuje

Letošní hokejová sezóna v důsledku probíhající epidemie zůstala nedohraná a tak VV ČSLH vydal rozhodnutí ohledně soutěží ČSLH v příští sezóně 2020/2021, která i tak bude v důsledku ekonomickým problémů všech klubů velmi komplikovaná. V naší skupině KLM se toto opatření týká vítěze naší skupiny z Velkého Meziříčí, neboť dle tohoto rozhodnutí mohou hráči tohoto klubu hrát příští rok druhou celostátní ligu. Uvidíme, zda toho využijí nebo zda tento tým budeme příští sezónu vidět opět na našem rosickém zimním stadiónu. Celý text rozhodnutí VV ČSLH si můžete přečíst zde.


19.3.2020 Krátké ohlédnutí za skončenou hokejovou sezónou 2019/2020

HC Štika informuje

Letošní hokejový ročník KLM zůstane nedohrán (obdobně jako i jiné hokejové soutěže), neboť do průběhu play-off zasáhla vyšší moc. KVV ČSLH na základě výsledků v základní části za celkového vítěze prohlásil vítěze dlouhodobé základní části, tedy tým HHK Velké Meziříčí. Náš hokejový klub se připojuje ke gratulaci k tomuto vítězství, neboť v průběhu letošního ročníku byl tento tým opravdu nejkvalitnější a toto ocenění si zaslouží. Vyhlášení tohoto mužstva za celkového vítěze je spravedlivé a je to určitě lepší než skončit soutěž (jako například extraliga ledního hokeje) bez celkového vítěze.

Krátké ohlédnutí uděláme také za působením našeho hokejového klubu v letošním ročníku KLM. A náš pohled je trošku rozporuplný. Letošní kádr měl rozhodně na lepší umístění, bohužel od prosince se nám výsledkově nedařilo a tak celkový výsledek je rozhodně horší než byla kvalita našeho hokejového kádru. Do celé sezóny zasáhlo celkem 40 hráčů (!), což bylo asi nejvíce ze všech týmů letošního ročníku KLM (4 brankáři, 14 obránců a 22 útočníků). Až na dvě výjimky jsme odehráli všechny zápasy letošního ročníku prakticky na 3 kompletní útoky. Bohužel se v průběhu sezóny nepodařilo zcela skloubit skutečnost, že velká část našeho kádru (celkem 14 hráčů v průběhu celé sezóny) hrála v univerzitní hokejové lize  ve dvou brněnských vysokoškolských klubech (CAVALIERS VUT Brno a Masarykova Univerzita Brno) a také velká část našeho kádru hrála souběžně juniorskou ligu za brněnskou Techniku (10 hráčů). Navíc jeden hráč měl střídavé starty do druhé nejvyšší hokejové soutěže (HC Moravské Budějovice). Zbývajících 16 hráčů hrálo pouze v našem hokejovém klubu, někteří z nich však jenom po část sezóny, neboť buďto ukončili svoji hokejovou kariéru anebo přestoupili (3 hráči) v průběhu sezóny do jiného hokejového klubu. Naši trenéři – pan Jiří Rech na pozici hlavního trenéra, i asistenti hlavního trenéra pánové Zdeněk Balabán a Vítězslav Hájek odvedli v týmu dobrou práci, avšak nebylo pro ně jednoduché skloubit v týmu tři různorodé skupiny a přesvědčit mužstvo, aby táhlo za jeden rosický provaz. Nebyli jsme sami v této situaci, neboť juniory a hráče hrající univerzitní ligu měla letos většina hokejových klubů naší KLM, neboť hráči KLM tvoří z velké části základ výše uvedených hokejových univerzitních klubů. Náš klub musí veřejně poděkovat panu Pavlu Kubicovi – předsedovi VSK Technika Brno. Při vyjednávání podmínek spolupráce našeho klubu a uvedeného juniorského klubu byl vždy nekompromisní a hájil zájmy svého klubu, ale k čemu se zavázal vždy splnil, což v hokejovém prostředí není bohužel vždy obvyklý způsob spolupráce. Náš hokejový klub by v této spolupráci rád pokračoval i v příští ligové sezóně.


23.2.2020 Ocenění za celoroční účast v zápasech letošního ročníku KLM

HC Štika informuje

V letošním ročníku KLM jsme odehráli 26 mistrovských zápasů. Pouze v jednom zápase chyběli Jirka Svatuška a Vojtěch Malý. A těsně za nimi byli Tomáš Úlehla a Bohdan Dobiáš, kteří měli omluvenou neúčast ve třech zápasech letošního ročníku. Vedení klubu chce těmto hráčům poděkovat, neboť jejich účast na zápasech i na trénincích byla obdivuhodná. Zejména je nutno ocenit Tomáše Úlehlu, který má tři malé děti a přesto si vždy udělal čas na hokej. Samozřejmě k účasti jim pomohlo také dobré zdraví a také štěstí, že neměli žádný vážný úraz v průběhu celé sezóny, ale přesto (a to se týká jistě i jiných klubů v naší KLM) je možno říci, že na takový hráči jsou pro trenéry jistotou.


21.2.2020 Poslední trénink bude v pondělí 24. 2. 2020

HC Štika informuje

Poslední trénink našeho hokejového klubu v letošní sezóně bude v pondělí 24. 2. 2020 v obvyklý čas. Žádáme hráče, aby po tomto tréningu odnesli všechny věci z kabiny a připravili kabinu k vrácení správci zimního stadiónu.


21.2.2020 Společné focení hráčů proběhne po posledním domácím zápase proti Velké Bíteši na zimním stadiónu

HC Štika informuje

Po posledním domácím utkání v letošním ročníku KLM proti Velké Bíteši v sobotu 22. 2. 2020 (cca v 19.00 hodin) proběhne focení všech hráčů, trenérů a funkcionářů. Srdečně zveme všechny hráče, kteří v průběhu letošní sezóny 2019/2020 nastoupili minimálně k jednomu soutěžnímu zápasu v týmu rosických Štik.


28.1.2020 Úspěšná premiéra Tomáše Rafaje ve druhé lize

HC Štika informuje

Náš obránce Tomáš Rafaj (1999) si ve středu 22.1.2020 odbyl premiéru ve druhé lize. Na základě dohody s týmem HC Moravské Budějovice bude do konce letošní sezóny formou střídavého startu hrát Tomáš současně za náš tým v KLM a za druholigové HC Moravské Budějovice. Ve svém prvním zápase zvítězili domácí na týmem SKLH Žďár nad Sázavou 5:4. Držíme Tomášovi palce, aby se mu dařilo nejen u nás, ale také v Mor. Budějovicích.


22.12.2019 Oznámení o sloučení tréninků s juniorkou brněnské Techniky po dobu vánočních svátků

HC Štika informuje

V době od 23. prosince 2019 do 1. ledna 2020 nebudeme mít samostatná tréninky v Rosicích, ale budeme mít spojené tréninky s juniorkou brněnské Techniky. Rozpis časů tréninků  juniorů brněnské techniky najdete na internetových stránkách tohoto juniorského klubu, případně Vám je sdělí hlavní trenér pan Jiří Rech. První trénink v Rosicích bude ve čtvrtek 2. ledna 2020. Tréninky v lednu a v únoru budou ve stejných časech jako po celou letošní sezónu.


22.11.2019 Břeclavský deník píše o našem utkání v Břeclavi

HC Štika informuje

Před naším zítřejším domácím zápasem proti týmu Uherského Hradiště se krátce vrátíme k našemu poslednímu zápasu v Břeclavi. Komentář deníku k tomuto zápasu si můžete přečíst zde.


12.11.2019 V listopadu a v prosinci nás čekají dva čtvrteční domácí zápasy

HC Štika informuje

Upozorňujeme naše fanoušky, že tento čtvrtek 14.11.2019 odehrajeme první čtvrteční domácí zápas proti týmu HC Spartak Uherský Brod. Utkání začíná později než obvykle, začátek je v 19.00 hodin. V tomto roce nás čeká ještě jeden vložený čtvrteční domácí zápas, a to 12. prosince, proti týmu TJ Sokol Březina. Toto utkání má začátek stanovený na 18.00 hodin. Jsou to jediné dva týdny v tomto roce, kdy nás čekají ještě dva zápasy v jednom týdnu. Srdečně zveme naše fanoušky (zejména ty, kterým nevyhovují sobotní časy našich zápasů) k návštěvě ligových hokejových zápasů.


26.10.2019 Pondělní sváteční zápas proti Blansku se hraje v 16 hodin

HC Štika informuje

Upozorňujeme příznivce klubu, že utkání proti Blansku, které se hraje v pondělí 28. října bude mít posunutý začátek. Úvodní buly vhodí hlavní rozhodčí již v 16:00 hodin.


23.9.2019 Na naši soupisku byli dopsáni junioři VSK Technika Brno

HC Štika informuje

V rámci spolupráce s hokejovým klubem VSK Technika Brno bylo dopsáno na soupisku našeho mužstva několik mladých hráčů z juniorského týmu tohoto klubu. Cílem této spolupráce je dát mladým hráčům možnost vyzkoušet si hrát KLM mužů na straně jedné a zajistit dostatek hráčů pro náš klub v případě výpadku hráčů na straně druhé. Jedná se o brankáře Matyáše Skoupého (2002), který si pár zápasů zkusil již v minulém roce, obránci Filip Šujan (2002) a Pavel Kubica (2002) a útočníci Filip Brůžek (2001),  Martin Švarcberger (2001) a Tomáš Čoupek (2002). Tři z těchto hráčů zasáhli již do našeho prvního domácího zápasu proti silnému soupeři z Velkého Meziříčí a obránci Pavlu Kubicovi se podařilo dokonce vstřelit branku (gratulujeme ke skvělému začátku v našem klubu).


18.7.2019 Nový muž na trenérské lavičce – Jiří Rech

HC Štika informuje

Spolupráce s hokejovým klubem VSK Technika Brno se projevila v posilnění trenérského dua Vítězslav Hájek – Zdeněk Balabán o nového trenéra. Tuto spolupráci mezi oběma kluby bude zajišťovat pan Jiří Rech, který v letošní sezóně 2019-2020 bude působit nejen jako hlavní trenér juniorského týmu VSK Technika Brno, ale bude také na trenérské lavičce jako hlavní trenér našeho hokejového týmu. U pana Recha je to trošku návrat do Rosic, neboť v letech 1994-1997 hrál jako aktivní hráč v tehdejších druholigových Rosicích. Pánové Hájek a Balabán u týmu zůstávají také, neboť náš hokejový klub chce nadále využívati dlouholetých zkušeností těchto trenérů. Propojení těchto dvou týmů bude také umocněno tím, že i v letošním roce bude u nás hrát šikovný útočník Jiří Čtvrtníček, který je zároveň asistentem trenéra u juniorského týmu v brněnské Technice a Jirka bude pomáhat panu Rechovi na ledě se zapracováním mladých juniorů do našeho ligového týmu. Doufejme, že spolupráce těchto čtyř mužů bude přinášet v letošním roce radost všem našim hokejovým fanouškům.


17.7.2019 Termíny přípravných zápasů proti týmu HC Lvi Břeclav

HC Štika informuje

Na základě uzavřené dohody s týmem HC Lvi Břeclav bylo domluveno, že odehrajeme dva přípravné zápasy s tímto týmem. První domácí utkání se uskuteční v sobotu 7. září 2019 v 17.00 hodin v Rosicích, druhý přípravný zápas s tímto soupeřem odehrajeme o týden později v Břeclavi, také v sobotu, a to 14. září 2019, a opět v 17.00 hodin.


12.7.2019 První trénink na ledě bude 26.8.2019

HC Štika informuje

První trénink na ledě  v letošní sezóně bude v pondělí 26.8.2019. V průběhu srpna a září budeme trénovat třikrát týdně a to v následujících termínech:

  • Po  18:15-19:15
  • St  18:30-19:30
  • Čt  21:00-22:00

Žádáme všechny hráče a trenéry, aby svůj studijní a pracovní kalendář přizpůsobili těmto termínům. Nadále pravidelně sledujte informace v rubrice zimního stadionů – rozpis ledů.


24.6.2019 Nový ročník KLM je rozlosován, první zápas hrajeme doma s Velkým Meziříčím

HC Štika informuje

Minulý týden se ve Vyškově uskutečnil losovací aktiv letošního ročníku KLM. První informací pro všechny přítomné byla ta skutečnost, že oproti původním předpokladům do soutěže nepřibyl žádný nový tým, ale také žádný tým z loňské sezóny v naší KLM neskončil svoji činnost v mužské kategorii. V soutěži tak nadále zůstává 14 stejných účastníků jako v loňském roce. Soutěž začíná o víkendu 22-23. září 2019. Při losování jsme si vytáhli číslo 4, což znamená, že první zápas odehrajeme doma. A los k nám nebyl moc příznivý. První utkání odehrajeme proti loňskému finalistovi a velkému favoritovi letošního ročníku z Velkého Meziříčí. Soutěž tedy letos začínáme se soupeřem, se kterým jsme loni hráli v posledním kole.


12.6.2019 Přihláška do nového ročníku KLM byla odeslána

HC Štika informuje

Náš hokejový klub bude v nadcházející hokejové sezóně hrát Krajskou ligu mužů (KLM) Jihomoravského a Zlínského kraje, přihlášku do této soutěže jsme již odevzdali na JmKV ČSLH. Losování této soutěže proběhne dne 18. června 2019 v 15.30 hodin ve Vyškově v hotelu Atrium. Kolik bude v letošním ročníků účastníků naší soutěže a jak bude vypadat jízdní řád nového ročníku 2019/2020 vám sdělíme v našich aktualitách v nejbližším možném termínu.