Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»

Aktuality z klubu HC Štika Rosice v sezóně 2020/21

4.2.2021 Vyklizení kabiny proběhne v pondělí 8.2.2021 v 17.00 hodin

HC Štika informuje

Vzhledem k předčasnému ukončení letošní hokejové sezóny žádáme všechny hráče, aby si v pondělí 8. února 2021 v 17.00 hodin  vyzvedli všechny svoje věci z kabiny.


2.2.2021 Letošní ročník KLM 2020/2021 se již nebude dohrávat

HC Štika informuje

Dlouho očekáváné rozhodnutí o předčasném ukončení letošního ročníku KLM bylo definitivně schváleno. KVV JM ČSLH se na své pravidelné schůzi zabýval soutěžemi které vyhlašuje a řídí. S ohledem na nedobrou epidemickou situaci a s ohledem na rozhodnutí Vlády ČR a VV ČSLH se KVV JM CSLH rozhodl ke dni 1.2.2021 UKONČIT soutěž KLM JMZ 20/21.


8.10.2020 Odložení zápasu v Uherském Brodu a zrušení dvou nejbližších tréninků

HC Štika informuje

Z důvodu nárůstu počtu nemocných hráčů se ruší dnešní trénink a trénink v pondělí 12.10.2020. Sobotní zápas v Uherském Brodě se odkládá na jiný termín. Předpokládaný návrat k tréninku bude ve čtvrtek 15.10.2020.


7.10.2020 Výměna pořadatelství zápasů s Velkou Bíteší

HC Štika informuje

Na základě přání našeho zimního stadiónu jsme požádali HC Spartak Velká Bíteš o výměnu pořadatelství v našich zápasech v letošním ročníku KLM. Velká Bíteš i řídící složky ČSLH s tou změnou souhlasí. První utkání 28.10.2020 jsme měli hrát původně v Rosicích, ale utkání se uskuteční tento den v 18.00 hodin na zimním stadiónu ve Velké Bíteši. Naopak 16. ledna 2021 jsme měli odehrát dle rozlosování náš zápas ve Velké Bíteši, ale tento den budeme hrát s tímto soupeřem v Rosicích. Prosíme fanoušky i hráče obou týmů, aby s touto změnou v tradičním derby na obou stadionech počítali.


4.10.2020 Adam Strakoš střeleckým rekordem pomohl k výhře nad Břeclaví

HC Štika informuje

Ve všech soutěžích, podaří-li se někomu dát 3 branky, tak tento čin bývá mimořádně oslavován. A což teprve, když se podaří ještě kousek navíc. Včerejší vítězný zápas s Břeclaví se nám podařil také díky mimořádné střelecké potenci našeho útočníka Adama Strakoše. Svými 4 krásnými góly měl rozhodující zásluhu na konečném krásném výsledku. Našim fanouškům Adama krátce představíme. Adam Strakoš veškeré své mládežnické (žáci, dorost, junioři) roky prožil v moravskoslezských hokejových baštách Frýdek-Místek, Havířov a Třinec. V současné době studuje na Masarykové Universitě Brno a navštěvuje již třetí ročník managment sportu. Souběžně s naším klubem hraje také univerzitní hokejovou ligu za Masarykovu univerzitu. Kromě hokeje aktivně provozuje tenis a fotbal. Za vedení klubu máme přání, aby podobný kousek zkusil v letošním roce zopakovat i s jinými soupeři.


2.10.2020 Na domácí zápas s Břeclaví je vstup zdarma

HC Štika informuje

Začátek letošního hokejového ročníku je pro nás v Rosicích jako z hororu. Ještě jsme doma nesehráli ani jedno utkání (přátelské či mistrovské).  Tak snad v sobotu 3.10.2020 konečně sehrajeme první  letošní domácí zápas.  Začátek je  v  17.00 hodin a  přivítáme soupeře z Břeclavi, který letos v soutěži má plný bodový zisk.  Vzhledem k tomu, že je to první letošní utkání v sezóně a vzhledem k současné epidemiologické situaci je pro všechny návštěvníky vstup zdarma. Podmínkou účasti je vstup s rouškou. Všichni diváci jsou povinni využít při návštěvě  volná místa k sezení – vždy přes jedno sedadlo. Kvóta 10 míst ke státní bude určena pro funkcionáře našeho a hostující týmu. Zveme srdečně všechny fanoušky rosického hokeje, neboť od pondělí 5.10.2020 do odvolání budou zápasy KLM dle nařízení vlády bez diváků.


22.9.2020 Na úvodní zápas letošní sezóny s Blanskem je vstup zdarma – začátek v 18.30 hodin

HC Štika informuje

První letošní domácí zápas sehrajeme v sobotu 26. září 2020  proti hráčům Dynamiters Blansko HK, zápas začíná v 18.30 hodin. Vzhledem k tomu, že je to první letošní utkání v sezóně a vzhledem k současné epidemiologické situaci je pro všechny návštěvníky vstup zdarma. Podmínkou účasti je vstup s rouškou. Všichni diváci jsou povinni využít při návštěvě zápasu volná místa k sezení – vždy přes jedno sedadlo. Kvóta 10 míst ke státní bude určena pro funkcionáře našeho a hostující týmu. Zveme srdečně všechny fanoušky rosického hokeje.


4.9.2020 Sobotní přípravný zápas v Břeclavi se odkládá

HC Štika informuje

Zítřejší přípravný zápas (5.9.2020) v Břeclavi se neuskuteční. Po dohodě obou klubů bude sehrán v náhradním termínu.


14.8.2020 HC Moravské Budějovice se odhlásily z KLM

HC Štika informuje

První trénink na ledě bude ve čtvrtek 27.8.2020 ve 21.00 hodin. Do konce září budeme mít tréninky stejně jak v minulé sezóně – třikrát týdně. Pondělí 18.15 – 19.15, středa 18.15 – 19.15 a čtvrtek 21.00 – 22.00 hodin. Žádáme hráče a trenéry, aby sledovali rozpis ledů na ZS Rosice.


14.8.2020 HC Moravské Budějovice se odhlásily z KLM

HC Štika informuje

Hokejový klub z Moravských Budějovic se nejenom odhlásil z naší soutěže, ale poslal na KVV ČSLH sdělení o ukončení činnosti celého klubu! Tento krok poškodil celý letošní ročník KLM, neboť z titulu lichého počtu účastníků a nutnost hrát ve všední dny nebyl kolektivně do naší soutěže připuštěn tým HC Uničov. HC Uničov byl dle sdělení KVV ČSLH kontaktován, zda nemá zájem hrát v naší skupině KLM, ale celkem pochopitelně, jako odmítnutá nevěsta, nabídku hrát v naší skupině odmítl.


6.7.2020 Termíny přípravných zápasů před letošní sezónou

HC Štika informuje

Před zahájením mistrovských zápasů letošního ročníku KLM Jihomoravského a Zlínského kraje (za účasti dvou týmů z kraje Vysočina) sehrajeme dva přátelské zápasy. První odehrajeme 5.9.2020 v 17.00 hodin na zimním stadiónu v Břeclavi, kde se utkáme s domácím týmem HC Lvi Břeclav. Druhé přípravné utkání odehrajeme s účastníkem KLM Vysočina v Telči a to 12.9.2020 v 15.00 hodin proti domácímu týmu SK Telč. S tímto týmem jsme v novodobé historii naše klubu nikdy nehráli a bude to určitě zajímavá konfrontace účastníků dvou odlišných skupin KLM.


17.6.2020 Přípravy na nový ročník KLM 2020/2021 jsou v plném proudu

HC Štika informuje

Termín losování nového ročníku KLM se blíží (losování bude 24.6.2020 v hotelu Atrium ve Vyškově). S největší pravděpodobností opět dojde k dohodě mezi týmy z Jihomoravského a Zlínského kraje a budeme hrát společnou soutěž. Za Jihomoravský kraj se do soutěže přihlásilo 7 týmů, z toho 5 týmů z našeho kraje (Boskovice, Blansko, Rosice, Břeclav, Hodonín) a 2 týmy z kraje Vysočina (Moravské Budějovice a Velká Bíteš). Již z uvedeného seznamu je vidět, že se letos odehrálo několik změn oproti loňskému ročníku. Do soutěže se nepřihlásil tým HC Březina (v ukončeném ročníku obsadil poslední místo) a tým HC Velké Meziříčí, který jako vítěz loňského ročníku naší skupiny KLM využil možnosti postupu a v letošním ročníku bude hrát druhou celostátní ligu. Naopak do naší soutěže se nově přihlásil loni druholigový tým HC Moravské Budějovice, který uvolnil svoje místo ve druhé lize znojemským Orlům, kteří v letošním roce nebudou hrát rakouskou EBEL ligu. Vzhledem k tomu, že za Zlínský kraj se do soutěže KLM přihlásilo pravděpodobně opět 5 týmů (Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Kroměříž a Brumov-Bylnice), tak celkový počet účastníků bude pravděpodobně 12. Otázkou zůstává účast Uničova (tedy týmu z Olomouckého kraje), který má zájem hrát v naší skupině KLM, neboť s Uničovem by byl lichý počet účastníků a je všeobecná nevole, aby při lichém počtu účastníků jeden tým o víkendu nehrál. Uvidíme, jak vše proběhne ve Vyškově, naše fanoušky o výsledku losování budeme ihned informovat.

V letošním roce se odehrála také jedna zajímavá událost v kraji Vysočina, o které je dobré informovat široké hokejové dění. Sousední hokejový svaz Vysočina změnil Krajskou soutěž mužů (KSM – pátá nejvyšší soutěž) nově na KLM (čtvrtá nejvyšší hokejová soutěž).  Nyní tak nastala trochu zvláštní situace pro hokejový klub Velké Bíteše, kde jejich A-tým (hraje již mnoho roků KLM Jihomoravského kraje) bude hrát v KLM v naší skupině a B-tým bude hrát KLM Vysočina. Pro tento hokejový klub tak vznikají nově dva týmy, které budou hrát stejnou soutěž. Z dlouhodobého pohledu je to zřejmě neudržitelná situace, neboť mít dva kluby ve stejné soutěži nebude jednoduché jak po stránce ekonomické, tak i po stránce zajištění dostatečného počtu hráčů. Z tohoto důvodu nebudou moci hráči B-týmu Velké Bíteše hrát v A-týmu Velké Bíteše, neboť se jedná o soutěž zařazenou na stejnou úroveň. Fanoušci Velké Bíteše si tak budou moci vybrat na jednom zimním stadionu dvě skupiny stejné soutěže. Ale tuto možnost budou mít letos také u nás v Rosicích! Náš sousední hokejový klub HC Zastávka (dlouholetý účastník páté nejvyšší hokejové soutěže – KSM) se tak stal  touto administrativní změnou účastníkem KLM Vysočina. Je to nyní takový kočkopes. KLM Jihomoravského a Zlínského kraje budou hrát 2 týmy z kraje Vysočina (A-tým Velké Bíteše a Moravské Budějovice). Tyto týmy nechtějí hrát současnou KLM Vysočina pro nízkou kvalitu hry v této skupině (dle jejich vyjádření) a naopak HC Zastávka bude hrát KLM Vysočiny, přesto, že administrativně patří do naší skupiny KLM. Určitě bude i tato soutěž na Vysočině pro fanoušky zajímavá, neboť v ní bude hrát také B-tým Velkého Meziříčí, který bude tvořit velké množství hráčů, kteří v loňském roce hráli KLM Jihomoravského a Zlínského kraje. Lze totiž předpokládat, že HC Velké Meziříčí bude muset z velké části svůj tým posílit, bude-li chtít uspět ve druhé celostátní soutěži. Dle nám dostupných informací bude mít letošní ročník KLM Vysočiny celkem 8 účastníků. Určitě zajímavá je také ta skutečnost, že některé týmy z kraje Vysočina budou hrát i v jiných skupinách KLM – v Pardubickém a Jihočeském kraji (například loňský vítěz této skupiny Pelhřimov). Hokejový svaz za Vysočině tak letos dovršil svoji snahu o samostatnou KLM. Nastává otázka, zda se tomuto hokejovému kraji podaří hokejové týmy z Vysočiny přesvědčit, aby hráli svoji vlastní KLM Vysočiny, nebo zda kluby z Vysočiny budou v budoucnu hrát v okolních KLM (Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj a Pardubický kraj). Vzhledem k tomu, že se soutěže našich dvou sousedních krajů prolínají (Jihomoravský kraj a kraj Vysočina), jsou tyto informace pro fanoušky určitě zajímavé.