Adosa - vaše dopravní společnost

Adosa - vaše dopravní společnost

»»»»»

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

PS Brno - Vaší vizi dáme rozměr

»»»»»

Thermona - všechno, co děláme hřeje

Thermona - všechno, co děláme hřeje

»»»»»

ČSOB - osobní finance

ČSOB - osobní finance

»»»»»

e-on - pomáháme šetřit

e-on - pomáháme šetřit

»»»»»

AZO., s.r.o. Jinošov

AZO., s.r.o. Jinošov

»»»»»

Kampos - obchodní a výrobní společnost

Kampos - obchodní a výrobní společnost

»»»»»

Stavební izolace Zlín

Stavební izolace Zlín

»»»»»

Raben - nová dimenze logistiky

Raben - nová dimenze logistiky

»»»»»

ZP podlahy

ZP podlahy

»»»»»

Vertikal

Vertikal

»»»»»

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

Plastová okna, euro okna - výroba a prodej

»»»»»

Tv-com sportovní přenosy

Tv-com sportovní přenosy

»»»»»

Kooperativa - vienna insurance group

Kooperativa - vienna insurance group

»»»»»

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

ZSE Brno - svět exkluzivních i praktických nástěnných map

»»»»»

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

Autobazar Brno - Autocentrum Slatina

»»»»»

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

HUTIRA - váš partner pro plynárenství a energetiku

»»»»»


Zápas Skóre
19.9.2020 17:00
SHKM Hodonín HC Štika Rosice
5 - 1
19.9.2020 17:00
Dynamiters Blansko HK Kroměříž
4 - 8
19.9.2020 17:00
SKMB Boskovice Spartak Velká Bíteš
-:-
19.9.2020 17:00
HC Lvi Břeclav Hokej Uherský Ostroh
7 - 5
20.9.2020 17:00
HC Brumov-Bylnice HC Uherské Hradiště
4 - 3 (SN)
24.9.2020 18:00
HC SPARTAK Uherský Brod Moravské Budějovice
1 - 4
26.9.2020 15:15
HC Uherské Hradiště Moravské Budějovice
2 - 3
26.9.2020 17:00
HC Štika Rosice Dynamiters Blansko
-:-
26.9.2020 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Lvi Břeclav
3 - 6
26.9.2020 17:00
HK Kroměříž SKMB Boskovice
6 - 2
27.9.2020 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC SPARTAK Uherský Brod
2 - 3
27.9.2020 17:00
HC Brumov-Bylnice SHKM Hodonín
0 - 8
28.9.2020 17:00
SKMB Boskovice HC Štika Rosice
5 - 3
28.9.2020 17:00
SHKM Hodonín HC Uherské Hradiště
9 - 4
28.9.2020 17:00
Dynamiters Blansko HC Brumov-Bylnice
8 - 2
28.9.2020 17:00
HC Lvi Břeclav HK Kroměříž
5 - 3
28.9.2020 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod Spartak Velká Bíteš
3 - 2
28.9.2020 17:00
Moravské Budějovice Hokej Uherský Ostroh
4 - 5 (SN)
3.10.2020 17:00
HC Štika Rosice HC Lvi Břeclav
7 - 4
3.10.2020 17:00
HC Uherské Hradiště Hokej Uherský Ostroh
-:-
3.10.2020 17:00
HK Kroměříž HC SPARTAK Uherský Brod
1 - 2
3.10.2020 17:00
SHKM Hodonín Dynamiters Blansko
11 - 6
3.10.2020 17:00
Spartak Velká Bíteš Moravské Budějovice
3 - 6
4.10.2020 17:00
HC Brumov-Bylnice SKMB Boskovice
-:-
10.10.2020 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Štika Rosice
-:-
10.10.2020 17:00
Dynamiters Blansko HC Uherské Hradiště
-:-
10.10.2020 17:00
SKMB Boskovice SHKM Hodonín
-:-
10.10.2020 17:00
HC Lvi Břeclav HC Brumov-Bylnice
-:-
11.10.2020 17:00
Hokej Uherský Ostroh Spartak Velká Bíteš
-:-
17.10.2020 17:00
HC Uherské Hradiště Spartak Velká Bíteš
-:-
17.10.2020 17:00
HK Kroměříž Hokej Uherský Ostroh
-:-
17.10.2020 17:00
SHKM Hodonín HC Lvi Břeclav
-:-
17.10.2020 17:00
Dynamiters Blansko SKMB Boskovice
-:-
18.10.2020 17:00
HC Brumov-Bylnice HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
24.10.2020 17:00
SKMB Boskovice HC Uherské Hradiště
-:-
24.10.2020 17:00
HC Lvi Břeclav Dynamiters Blansko
-:-
24.10.2020 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod SHKM Hodonín
-:-
24.10.2020 17:00
Spartak Velká Bíteš HK Kroměříž
-:-
25.10.2020 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC Štika Rosice
-:-
28.10.2020 18:00
Spartak Velká Bíteš HC Štika Rosice
-:-
28.10.2020 18:00
HC Uherské Hradiště HK Kroměříž
-:-
28.10.2020 18:00
HC Brumov-Bylnice Hokej Uherský Ostroh
-:-
28.10.2020 18:00
Dynamiters Blansko HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
28.10.2020 18:00
SKMB Boskovice HC Lvi Břeclav
-:-
31.10.2020 17:00
HK Kroměříž HC Štika Rosice
-:-
31.10.2020 17:00
HC Lvi Břeclav HC Uherské Hradiště
-:-
31.10.2020 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod SKMB Boskovice
-:-
31.10.2020 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Brumov-Bylnice
-:-
1.11.2020 17:00
Hokej Uherský Ostroh SHKM Hodonín
-:-
7.11.2020 17:00
HC Uherské Hradiště HC Štika Rosice
-:-
7.11.2020 17:00
SHKM Hodonín Spartak Velká Bíteš
-:-
7.11.2020 17:00
Dynamiters Blansko Hokej Uherský Ostroh
-:-
7.11.2020 17:00
HC Lvi Břeclav HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
8.11.2020 17:00
HC Brumov-Bylnice HK Kroměříž
-:-
14.11.2020 17:00
HC Štika Rosice HC Brumov-Bylnice
-:-
14.11.2020 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Uherské Hradiště
-:-
14.11.2020 17:00
Spartak Velká Bíteš Dynamiters Blansko
-:-
14.11.2020 17:00
HK Kroměříž SHKM Hodonín
-:-
15.11.2020 17:00
Hokej Uherský Ostroh SKMB Boskovice
-:-
17.11.2020 17:00
HC Štika Rosice SHKM Hodonín
-:-
17.11.2020 17:00
HC Uherské Hradiště HC Brumov-Bylnice
-:-
17.11.2020 17:00
HK Kroměříž Dynamiters Blansko
-:-
17.11.2020 17:00
Spartak Velká Bíteš SKMB Boskovice
-:-
17.11.2020 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC Lvi Břeclav
-:-
21.11.2020 17:00
Dynamiters Blansko HC Štika Rosice
-:-
21.11.2020 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod Hokej Uherský Ostroh
-:-
21.11.2020 17:00
HC Lvi Břeclav Spartak Velká Bíteš
-:-
21.11.2020 17:00
SHKM Hodonín HK Kroměříž
-:-
21.11.2020 17:00
SHKM Hodonín HC Brumov-Bylnice
-:-
28.11.2020 17:00
HC Štika Rosice SKMB Boskovice
-:-
28.11.2020 17:00
HC Uherské Hradiště SHKM Hodonín
-:-
28.11.2020 17:00
HK Kroměříž HC Lvi Břeclav
-:-
28.11.2020 17:00
SKMB Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
29.11.2020 17:00
HC Brumov-Bylnice Dynamiters Blansko
-:-
5.12.2020 17:00
HC Lvi Břeclav HC Štika Rosice
-:-
5.12.2020 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HK Kroměříž
-:-
5.12.2020 17:00
SKMB Boskovice HC Brumov-Bylnice
-:-
5.12.2020 17:00
Dynamiters Blansko SHKM Hodonín
-:-
6.12.2020 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště
-:-
12.12.2020 17:00
HC Štika Rosice HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
12.12.2020 17:00
HC Uherské Hradiště Dynamiters Blansko
-:-
12.12.2020 17:00
SHKM Hodonín SKMB Boskovice
-:-
12.12.2020 17:00
Spartak Velká Bíteš Hokej Uherský Ostroh
-:-
13.12.2020 17:00
HC Brumov-Bylnice HC Lvi Břeclav
-:-
19.12.2020 17:00
Spartak Velká Bíteš HC Uherské Hradiště
-:-
19.12.2020 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Brumov-Bylnice
-:-
19.12.2020 17:00
HC Lvi Břeclav SHKM Hodonín
-:-
19.12.2020 17:00
SKMB Boskovice Dynamiters Blansko
-:-
20.12.2020 17:00
Hokej Uherský Ostroh HK Kroměříž
-:-
9.1.2021 17:00
HC Štika Rosice Hokej Uherský Ostroh
-:-
9.1.2021 17:00
HC Uherské Hradiště SKMB Boskovice
-:-
9.1.2021 17:00
Dynamiters Blansko HC Lvi Břeclav
-:-
9.1.2021 17:00
SHKM Hodonín HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
9.1.2021 17:00
HK Kroměříž Spartak Velká Bíteš
-:-
16.1.2021 17:00
HC Štika Rosice Spartak Velká Bíteš
-:-
16.1.2021 17:00
HK Kroměříž HC Uherské Hradiště
-:-
16.1.2021 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod Dynamiters Blansko
-:-
16.1.2021 17:00
HC Lvi Břeclav SKMB Boskovice
-:-
17.1.2021 17:00
Hokej Uherský Ostroh HC Brumov-Bylnice
-:-
23.1.2021 17:00
HC Štika Rosice HK Kroměříž
-:-
23.1.2021 17:00
HC Uherské Hradiště HC Lvi Břeclav
-:-
23.1.2021 17:00
SKMB Boskovice HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
23.1.2021 17:00
SHKM Hodonín Hokej Uherský Ostroh
-:-
24.1.2021 17:00
HC Brumov-Bylnice Spartak Velká Bíteš
-:-
30.1.2021 17:00
HC Štika Rosice HC Uherské Hradiště
-:-
30.1.2021 17:00
HK Kroměříž HC Brumov-Bylnice
-:-
30.1.2021 17:00
Spartak Velká Bíteš SHKM Hodonín
-:-
30.1.2021 17:00
HC SPARTAK Uherský Brod HC Lvi Břeclav
-:-
31.1.2021 17:00
Hokej Uherský Ostroh Dynamiters Blansko
-:-
6.2.2021
HC Uherské Hradiště HC SPARTAK Uherský Brod
-:-
6.2.2021
SKMB Boskovice Hokej Uherský Ostroh
-:-
6.2.2021
Dynamiters Blansko Spartak Velká Bíteš
-:-
6.2.2021
SHKM Hodonín HK Kroměříž
-:-
7.2.2021
HC Brumov-Bylnice HC Štika Rosice
-:-

 

 


Odložená a neodehraná utkání:

Kolo Soupeři Náhradní termín
 1.  Boskovice – Velká Bíteš zatím není znám
 2. Rosice – Blansko  zatím nebyl stanoven
4. Uherské Hradiště – Uherský Ostroh zatím nebyl stanoven
5. Uherský Brod – Rosice zatím nebyl stanoven